Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
A volt pasimmal már nagyon rég szakítottunk.Igaz én szakítottam vele mert megváltozott és nem igazán bíztam benne.Neki már rögtön másnapra új barátnője lett.Folyton lesem msn-en és vipen is.Azota több fiú is beprobálkozott nálam de mindig visszautasitottam öket.Ennek lehet az az oka h még mindig szerelmes vok vagy csak szimplán idegesit hogy ilyen könnyen túl lépett rajtam?
2010. aug. 23. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet birtoklási vágy is, velem is volt ilyen. Nálam az volt. Szerelmesnek érzed magad? visszavágysz hozzá? Lehet az is amit leírtál, hogy idegesít hogy ilyen hamar túljutott rajtad...

Sajnálom, hogy nem tudok segíteni...

L/17

2010. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PajkosPöttömPulóver válasza:
hát nem is tudom, mindenkinek van az a bizonyos. nekem évek óta öt éve, pedig mikor jártunk, 1,5 év után azon kaptam, hogy kúrja a legjobb barátnőm, (2007) de a mai napig nem tudnék rá igazán haragudni. remélem nálad nem erről van szó, mert én nagyon szenvedek.
2010. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sokszor vagyok ugy h szeretnék vele beszélni...:S

hát azzal megbántott h bunkon kezdett viselkedni és sztem meg is csalt.De valmeik nap ráírt és nem haragudtam hanem inkább örültem neki:/


am köszönöm a válaszokat^^

2010. aug. 23. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!