Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről beszélgessek ha bemutat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek ha bemutat a párom? (Mindenki befolyásos vezető stb a csaladjukban)

Figyelt kérdés

Igazábol menekülök ettől..

A családjukban semmi lazaság nincs.

Mindenki karrierista, hatalmas vagyon, befolyás, komolysàg, semmi ereszd el a hajam partyk, hanem intelligens formuláris társalgások egy pohár víz felett, kicsit olyan arisztokratás a dolog, elsődlegesen fogja az én karrierem őket érdekelni, vagy hogy én mit képviselek, elvek, komolyság, cèlok, ezer biztos, hogy nem az időjárás lesz a téma.

Mindekozben ülni egyenes háttal, mint egy interjún..ugyanakkor nyugodtnak értelmesnek is tűnni, miközben be sem akartam menni hozzàjuk eleve..


Tippek ötletek, ahhoz hogy túléljem nem is csak ezt, hanem azután évek alatt az ilyen heti szintű családi összejöveteleket velük? Meg gyakori összejöveteleket meg azt, hogy joformán teljesen az eletunkben vannak?



2021. máj. 13. 08:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Azért közel sem hiszem, hogy annyira vészes lenne a helyzet, mint ahogy lefested. Karótnyelt társasággal is lehet normálisan, illedelmesen viselkedni a saját stílusodban. Tégy így. Ne akarj többnek látszani, mint ami vagy és akkor nem leszel görcsös, nem támasztanak eléd irreális elvárásokat.
2021. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ezek ilyen felkapaszkodott, sznob, neoprimitív újgazdagok?

Hogy sikerült a bemutatkozás?

Beilleszkedtél közéjük? Most már együtt bééégettek?

2022. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!