Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről beszélgessek ha bemutat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek ha bemutat a párom? (Mindenki befolyásos vezető stb a csaladjukban)

Figyelt kérdés

Igazábol menekülök ettől..

A családjukban semmi lazaság nincs.

Mindenki karrierista, hatalmas vagyon, befolyás, komolysàg, semmi ereszd el a hajam partyk, hanem intelligens formuláris társalgások egy pohár víz felett, kicsit olyan arisztokratás a dolog, elsődlegesen fogja az én karrierem őket érdekelni, vagy hogy én mit képviselek, elvek, komolyság, cèlok, ezer biztos, hogy nem az időjárás lesz a téma.

Mindekozben ülni egyenes háttal, mint egy interjún..ugyanakkor nyugodtnak értelmesnek is tűnni, miközben be sem akartam menni hozzàjuk eleve..


Tippek ötletek, ahhoz hogy túléljem nem is csak ezt, hanem azután évek alatt az ilyen heti szintű családi összejöveteleket velük? Meg gyakori összejöveteleket meg azt, hogy joformán teljesen az eletunkben vannak?



2021. máj. 13. 08:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%

Illeszkedne a franc az ilyenek közé. Az ilyen megjátszós, előkelőnek mutatkozó lények elviselhetetlenek még egy másodpercre is.

A pasid meg ne csak tőled várja el az alkalmazkodást, hanem a megjátszós pereputtyától is. Pff...helyből offolom az ilyen körből származó hímeket. Nem az én világom.

2021. máj. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ők nem megjatszva ilyenek..

Hanem valóban.

Húzom halogatom amíg csak lehet.

A párom most azon van hogy megcsináljon olyanra hogy meg tudjak előttük jelenni egyáltalán.

Joformán "ingeket" vesz nekem és átvitt már hozzájuk bájcsevegni velem, azaz a szülők még dolgoztak, mi meg asztalnál diplomatikusam beszélgettünk szemtől szembe. Mintha nem is a párommal lettem volna hanem mintha egy uzleti targyaláson lettem volna. De vele tetszik meg ugye egy rakat magándologrol volt szo, es halálkomolyan egy pohar viz felett :D

2021. máj. 13. 09:42
 13/22 A kérdező kommentje:
*átvitt ertelemben irtam hogy ingeket vesz, nem azokat de tisztán latszik hogy a megjelenésemre edz..
2021. máj. 13. 09:43
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

#13

Na itt bsznám ki a csába a faszit. N3tart téged az eredeti állapotodban megfelelőnek a sznob, beképzelt családjához. Neki is a megjátszós előadás fekszik. Szégyell téged, úgy ahogy vagy.

2021. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Dehogy szégyell. Gondolhatnád hogy akkor nem foglalkozna velem. Ertelmesnek intelligensnek is tart(azaz olyannak akit partnernek tekint, komolyan vesz es felvállal), szeret is, csak fel akar húzni maga mellé, epíteni engem.



De most pont ez lenne a legutolso bajom is. Azaz ez most nem is számít.


Ahhoz képest az előző exem speciel akkor mutatott be hirtelen a szüleinek mikor erősen ittas allapotban voltam..megesett anno egy party alatt, es neki pont akkor jutott eszébe hogy ne akar mutatni, azonnal kivitt kocsival hozzájuk...a mostani párom legalább figyel a részletekre..:D

Ha azt nézzük ez még jobb is.


Majd gyakorlom a tükörben amiket kapok itt tanácsokat. Ez komoly lesz..:D

2021. máj. 13. 09:54
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok. Hány évesek vagytok? Mert ez tényleg erős.


Azt hittem, hogy te akarsz nagyon megfelelni a szüleinek, de ezek szerint a párod is, ami szerintem viszont nem normális. Egész életetekben titkolni akarjátok, hogy hogyan élsz?

2021. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Hát igen kb. Amugyis titkolok sokmindent az eletben sokak előtt. nelkule is.


En lassan nem is tudom mi normalis mi nem. Lehet ők azok...:D

2021. máj. 13. 10:28
 18/22 A kérdező kommentje:
Elég komoly a dolog.nem tinik vagyunk..
2021. máj. 13. 10:29
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
A legkomolyabbnak tűnő családtag székére csempéssz egy fingópárnát, mikor az kimegy a mosdóba, és miután ráült, nevesd ki, hogy "Ezt beszoptad, karótnyeltkém!"
2021. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kamu kérdés? :D mint valami béna tinifilm. az én önérzetemet biztos sértené, ha a párom tréningezne, mint egy kutyát, akivel megjelenhet.
2021. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!