Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel 1 éve vagyunk együtt. Ő az első hosszú kapcsolatom. Az a bajom, hogy nem tudja kimutatni az érzéseit meg nagyon érdektelen. Én sokszor ezerrel lelkesedek, vidám ember vagyok, ő folyton szomorú, bármit mondok annyit reagál, hogy rendben, oké, jó drágám és el van intézve szerinte. Semmi nem érdekli. Már sokszor leültem vele, mondtam, hogy ez engem zavar. Ő annyit tudott válaszolni, hogy ő egyszerűen ilyen, meg, hogy mégis minek örüljön? Ja meg folyton megsértődik és utána hetekre van szüksége, hogy elfelejtse a dolgot. Nagyon zavaró. Már egyre jobban kiábrándulok belőle, néha azon gondolkozom, hogy húztam ki vele ennyi időt (a szexuális életünk sincs teljesen rendben), másfelől meg rendes, segítőkész, megértő srác. Mindig elbizonytalanodom. Szerintetek normális az ilyen viselkedés, szakítsak vele?
2010. aug. 23. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Van akinél normális az ilyen viselkedés, de ettől függetlenül nem illik hozzád, ez nyilvánvaló.
2010. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha már felvetődik benned a kérdés, hogy szakíts-e vele, akkor magad is tudod a választ...

Amúgy abszolút lehet, hogy ő egyszerűen ilyen. Mivel próbáltál már vele erről beszélni, tanácsot nem tudok adni... megszoksz vagy megszöksz

2010. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem bírod így vele, mert te teljesen más vagy, akkor szakíts vele. az én párom is ilyen volt, sajnos évekig tűrtem ezt, de kitartottam, hátha megtudom változtatni. de sajnos nem. és végül engem is ilyenné tett. szomorúvá, boldogtalanná, kedvetlenné, már nem voltam optimista, mert teljesen lehangolt. és ha megsértődött napokra, akkor szinte teljesen egyedül éreztem magam, pedig nem is én voltam a hibás. úgyhogy megértelek. én hosszú évek után szakítottam vele, hogy már nem bírom tovább. azóta újra a régi vagyok, boldog, mosolygós, optimista. úgyhogy ne hagyd, hogy lehúzzon téged is. az más lenne, ha te is hasonló lennél, mert nyilván akkor megértitek egymást. de így? én azt mondom, ha már nem megy a beszélgetés vele, mert nem tud változtatni, akkor lépj.
2010. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!