Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam ennyire feszültnek? Veletek volt már ilyen? Mivel lazuljak le?

Figyelt kérdés

A barátommal ma hajnalban volt az első együttlétünk. Én még szűz voltam, Ő már nem, de azért ő is bénázott:)

Olyan dél körül elment haza mert a családjával mentek kirándulni...

Most ki fogtok nevetni biztos, de én egész nap nem tudok se enni se aludni:S

Egyszerűen olyan feszült vagyok, hogy a történtek után elhagy vagy megcsal vagy soha többé nem keres...:(

Annyira szeretem, és nem tudom miért vagyok ilyen feszült, de most is sírok.

Nem bántam meg a szexet, mert oké fájt, de vigyázott rám, használtunk gumit, sőt 2x is csináltuk, de persze ilyen gyakorlás szinten. Bár a szűzhártyám még nem szakadt át:S

De egész nap görcsöl a gyomrom amióta elment haza.

Annyira félek. Ezt biztosan nem értitek, de amikor nem keres akkor úgy érzem hogy nem szeret.

Annyira rettegek hogy mással van, hogy el hagy.

Nekem egész álló nap a szeretkezésünk jár a fejemben, hogy jó volt, meghitt:$ De nemtudom Ő neki eszébe jut-e. vagy egyáltalán gondol-e rám:(

Értitek?

Nem erőltetett semmit, nemsokára 10hónaposak leszünk.

És bár én szakítottam vele 3hétre, Ő futott utánam.

A szexet sem eröltette... és amikor csinálta ma reggel úgy láttam hogy élvezi, mert nyögdécselt és majd fel akadt a szeme:$ Pedig lassan mozgott bennem:$

Vajon Ő ma mennyit gondolhat erre?


2010. aug. 22. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy rengeteget, ne parázz :)Nem azért várt rád 10 hónapot, hogy utána lelépjen :) Amúgy tök természetes, ahogy most érzel, szereted, nincs ezzel semmi gond :)
2010. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

húú köszi.:) Irhattok többen:$

Annyira remeg a gyomrom...:S

2010. aug. 22. 15:39
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy a 10 hónap alatt mással volt és azért várt rád
2010. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele... Mármint a második hozzá szólóval.
2010. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen egész biztos...előttem 1,5évig nem járt senkivel majd pont akkor kellene neki más amikor velem jár...

plusz odaadom neki a szüzességemet. Haggyuk már

2010. aug. 22. 15:59
 6/10 A kérdező kommentje:
amugy most irta, hogy "Szija, Mizujs? Hogy vagy? Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem hiányzol. A kirándulás annyira eröltetett, látszik, h senki se élvezi"
2010. aug. 22. 16:00
 7/10 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, te hol élsz?...a szüzesség már nem is olyan nagy dolog, és elég nagy esély van rá, hogy a kedves barátod 10 hónap alatt mást dugott...ck te még nem látsz, mert elvakít a szerelem....őszintén remélem, hogy két hét múlva nem jössz egy "neki adtam a szüzességem, mégis elhagyott, vajon miért?" kérdéssel...
2010. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

szakítottam vele...

remélem boldog az utolsó válaszoló

2010. aug. 22. 17:17
 9/10 anonim ***** válasza:
mért szakítottál vele?...nem, egyáltalán nem vagyok boldog...nagyon sajnálom hogy így alakult...
2010. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nincs hozzá közöm, de mi történt? :(
2010. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!