Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan lazuljak el 1. szexnél...

Hogyan lazuljak el 1. szexnél h ne fájjon annyira?

Figyelt kérdés

20 éves szűz lány vagyok és egyszer már megpróbáltuk,de elég fájdalmas szúros érzés volt és mivel barátom nem akart fájdalmat okozni nem folytattuk.Tudom h ez nem mentség a szex alól h fáj és az elsőn át kell esni egyszer ezért kellene pár tipp h lazuljak el.

Előre is köszi a válaszokat! :)


2010. júl. 5. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom fájt elolvasni.

Mentség? Át KELL esni? Talán ha nem kötelező feladatnak fognád fel...

2010. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem feladatnak fogom fel! bocsi ha rosszul fejeztem ki magam
2010. júl. 5. 19:21
 3/11 Holdtündér ***** válasza:

Szúró érzés? Én nem ilyenre emlékszem. Nekem akkor volt szúró fájdalmam szex közben, mikor fertőzésem volt. :S

Lehet előtte nem ártana egy nődoki. És ha nincs semmi baj, akkor hosszú hosszú előjáték. És lehet egy feles is jót tenne :)

2010. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
voltam nődokinál nincs semmi fertőzésem
2010. júl. 5. 19:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze értem én hogy nem feladatnak fogod fel, nyilván magam is túloztam. Ettől függetlenül könnyeben menne ha kevésbé görcsösen sietnél túlesni rajta.

Egyébként a szokásosakat tudom tanácsolni: Hosszú előjáték, ha szükséges síkosító, gyengédség a párodtól, bizalom a párod felé, előtte egy feles, utána egy cigi. (ha nem dohányzol az utolsót hagyd ki)

2010. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csak nehéz úgy nem görcsölni h vágyom rá és tudom h a barátom is rám és nem ment és szeretném ha legközelebb jobban csinálnánk..köszi a tippeket
2010. júl. 5. 19:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért mondom hogy ne akarj annyira túlleni már rajta.

Felejtsd el a dugást, csak élvezd a pettinget. Aztán egyszerrecsak...

2010. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem a csaj most tart ott annál az ,,egyszercsak" nál!


Én is ezeket tudnám tanácsolni! Barátnőmet nemrégiben sikerült átejteni a szűzkeresztségen. Na most tudni kell, hogy átlagosnál sokkal szűkebb volt, mivel kapukulcsal együtt sincs benne 40kilo és a csípőjét egy kézzel átérem...

nekem igaz átlagos méretem van, de az átlagostól vastagabb! nálunk is ez volt a szitu, 3honapig csak játszottunk egymással, nem akartam siettetni! mikor ugy érezte akkor megtörtént a dolog! Javaslom beszélgessetek el rola minél többet és probálj meg ne ugy gondolni rá, hogy Uristen most mi lesz meg jaj béna leszek stb! Ugy mintha csak átöltöznél, kb olyan lazán! Nem mellékes ha a barátod figyelmes, gyengéd és jo, ha te irányitasz hiszen te érzed mikor jo, mikor fáj stb... legalábbis én igy csináltam és csajom azt mondta sokkal rosszabra számitott! nőtt is a mellem rendesen :D


Egy kalappal hozzá!

2010. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
f.szért törlik a hozzászólásokat...
2010. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek aki értelmes válaszokat írt :)
2010. júl. 6. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!