Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nem korai? Hogyan lazuljak el?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 2 hónapja vagyok együtt...még nem történt semmi komoly...szeretném, de félek, hogy elbénázom vagy nem is tudom...nekem ő lenne a második...és attól félek, hogy lefogok blokkolni pedig nagyon szeretem őt. Azt mondta, hogy vár amíg csak akarom...félek, hogy nem fogok tetszeni...meddig várjak az elsővel?

ő 20F éves én 16L.

előre is köszönöm :)


2010. aug. 5. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tisztában van vele, hogy nincs nagy tapasztalatod ezen a téren. Minél tovább vársz, annál később szoktok össze szexuálisan.


Úgy persze nincs értelme vele lefeküdni, hogy "csak lefeküdj vele", de ha már Te is szeretnéd a dolgot, akkor túl sok értelme nincs a várakozásnak, mert attól még gyakorlottabb nem leszel. :))


Egyébként megnyugtatlak, hogy Ő nagyobb stresszben lehet, mert ilyenkor a többségben él a bizonyítási vágy.

2010. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

A gyerek egy köcsög,hogy kikezd egy gyerekkel-.-

Te meg gondolom elvagy szállva magadtól,hogy szóba állt veled egy 20 éves:S

Gyökér

2010. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

A mai világban 16évesen nem korai..szerintem..Főleg h a 16éves srácok pl. még olyan gyerek egyik-másik..

A lényeg h ellazulj... ha izgulsz akkor cseszed el..

Meg már írtad h nem vagy szűz.. akkor tod h mi hogy megy..

Engedd h ő irányítson, kényeztessen..

Jön minden magától..

De nemjó ha izgulsz..Lazulj el teljesen..És ennyi..

18/L

2010. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

kedves második nagyon tudlak sajnálni. rossz lehet neked...


a többieknek köszönöm. :)

2010. aug. 6. 20:39
 5/13 anonim ***** válasza:

Mikor nem korai? Nah..ha már a Pentagont megépíted élethű nagyságban a kertedben legóból..nah akkor már nem késö! Nah jó..nem akarok szűklátókörü lenni..jó origamiból is meghajtogatni! Ha megvan akkor már széttárhatod a lábaidat mindenkinek! Hajrá!!

Beállok én is a sorba! 2 hónapot én is kivárok egy újabb skalpért!

2010. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
még nem történt semmi. 5 hónapig nem is akarom. én csak pettinget akarok. félre értettétek...
2010. aug. 11. 00:58
 7/13 A kérdező kommentje:
miért kell így beszélni mindenkivel ? normálisan nem lehet elmondani. az előző barátommal 1 évet voltam együtt. nemtudom miről beszéltek....
2010. aug. 11. 01:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy. De most komolyan, ha jól megvagytok nem azért fogtok szétmenni vagy együttmaradni hogy 2 vagy 5 hónap után feküdtök le ...
2010. aug. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy 2 vagy 5 hónap után fekszik le a barátjával ha egyszer már nem szűz? A szex egy alappillére a kapcsolatnak és ha nem megy (bizonyos idő után se képesek egymásra hangolódni) akkor leves.
2010. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem is 2 hónap után már oké ha már nem vagy szűz.. nem értem mért kell lehurrogni..

talán féltékenyek hogy más embernek összejön..

2010. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!