Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék "igazi nő? "

Figyelt kérdés

A párommal összevesztünk és szakított velem, mert szerinte én nem vagyok "igazi nő".

Hisztis vagyok, állandóan hülyeségeket beszélek, és nem tudja elviselni a természetem.

Eltelt már jó idő, de ez böki a szemem.

Hogyan legyek igazi nő? Mi az amit szeretnek a férfiak?

19 éves vagyok


2010. aug. 22. 12:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Veletlen meglattam a kerdesed es a regi enem jutott eszembe!

Az a baj, hogy minden ferfinak mas jön be. Ami az egyiknek aldas a masiknak atok! Par dologra rajöttem az idök soran:

Ha megcsalt, ujra megfog(felesleges megbocsatani)

Ha önzetlenül megcsinalsz neki mindent, s nem ertekeli az elsö percben, felesleges idöpocsekolas!

Ne Te nezz fel ra, ö nézzen felrad!

Ne akarj az elsö perctöl "raakaszkodni"

Ha nem erdekli a hobbid, vagy barmi veled kapcsolatban, mehet!

S Te mond ki utoljara, hogy -szeretlek-!

Légy kicsit titokzatos!

Keresd az aranyközeputat!

Sok szerencset! :-)

ma 33eves (pfff) No

Amugy a ferjemet 2eve majusban ismertem meg, szept.ben esküdtünk. Szoval ha meglatod az igazit, tudni fogod azonnal, fenntartasok nelkül.

Bocsanat, hogy hosszu lett!

2010. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ez a duma csak arra megy,hogy ugrálj utána.nekem is vl egy barátom,aki sohasem volt megelégedve velem,mert zste is hisztis voltam,amit mások nagyon nem így láttak..és utána mituán szakítotutnk,1 nagyon nagy lelkizés közepette,elmondta h csak megakart változatni..szóval az az egész csak arra ment ki,h te ugrálj utána,és azt tedd,amit ő mndd,vagy azz legyél,amit ő akar...az iylen ember cska utólag fog rájöni,h milyen kincset veszített,de addigra már te rájössz,h te mekkora bunkótól szabadultál meg : ) : D
2010. aug. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!