Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetnék "Igazi férfi"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék "Igazi férfi"?

Figyelt kérdés
Eddig 4 barátnőm volt, eddig 2 azért dobott, mert "túl gyerekes" vagyok. És az a baj, hogy nem tudom mire értették. Hogy lehetnék igazi férfi? 18/F
2010. jan. 5. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Hát rossz hírem van...

Akit mostanság "igazi férfi"-nak titulálnak, az kigyúrt macsó szívtipró, a nőkkel általában kőbunkó, vegyesen dől belőle a vagány moziduma és a trágár beszéd, szőrös, iszik, dohányzik (esetleg), és alapjában véve nem szívesen jössz vele szembe az utcán.


Ha megnézed, ez így igaz, a legostobább tapló tinó bunkóknak vannak a legjobb nőik, még akkor is, ha az "igazi férfi" hetente többször is alaposan elkalapálja a barátnőit. Ismertem olyat, aki egészen új formába kalapálta a "szerelmét", ha kellett...


Ne akarj ilyen lenni. Inkább maradj szingli akkor.

2010. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 18 éves fiú ritkán lehet igazi férfi. Még fejlődsz, tapasztalsz, és ismerkednek kell a női lélek rejtelmeivel.

Igazán igazi férfi az, aki bele tud érezni a mellette lévő nő nemű egyed érzéseibe. Egy kicsit kell érteni a nők nyelvén.

Nyugi, még van időd, nem kell frusztráltnak lened.


Esetleg ha rákérdeztél volna, hogy mit értenek gyerekes alatt?

Lehet hogy megmondták volna, mi(k) azok a tulajdonságaid!


Amúgy is nagyon fiatal vagy még...valaki 40 évesen sem felelőség teljes ember...persze te attól még lehetsz érett gondolkodású egyén.

2010. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Hogy lehetnél?

Legyél kigyúrt 190cm magas izmos vállalkozó.

2010. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél egy kicsit komolyabb, nekem nem azok a kigyúrt, cigiző, szőrös, ivós, leütlek ha rám nézel típusú fiúk jönnek be (ahogy az előző írta)...rühellem őket, ők mire fel olyan menők? Biztos vagyok benne, hogy van olyan is akinek te is bejössz =)

16/L

2010. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nem adott hiteles választ. Nekem a 200 nőismerőseim közül (22-29 évesek) nagy része a teljesen átlagos, kedves, sármos pasikra buknak és nagy részük házas is...ja és egyik sem kőbunkó).

Nekem egyszer volt egy pasim, aki bunk-ó volt, mihelyst megláttam milyen, dobtam is ki, mint a bűzlő szemetet!

2010. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom,hogy akik kidobtak Téged,még nem igazi Nők,hanem ők is kislányok még,s keresgélik,mit,kit akarnak.Ne vedd a szívedre,éretlenek még,és meggondolatlanul dobálóznak a szavakkal!Amúgy meg irtó fiatal vagy még,változol sokat,fejlődsz,és kifog forrni a személyiséged,nyugi.Az igazi férfi egyébként az,aki magabiztos,de egyenrangú partnernek tekinti a nőt,segíti,védelmezi,szereti.Persze alap,hogy cserébe a nőnek is ugyanígy kell viselkednie,különben jogtalanok az elvárásai.Sok sikert a férfivá váláshoz!Még csak most kezdődik igazán.
2010. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Higgyétek el hogy legelőször igazat mondtam. Legalábbis errefelé ez a helyzet...azoknak vannak nőik, akik durvák, otrombák, minden második szavuk "ba'eg", szőrösek, isznak mint a kefekötő, erőszakosak és gyúrni járnak. A csajoknak egészen addig bejön ez a tipikus helyimenőcsávó klisé, amíg álmai lovagja nem ad neki két maflást csak azért, mert megnézett egy másik pasit az utcán.


Az már más kérdés hogy a nők se igen tudják, mit akarnak...tőlünk meg elvárják hogy kitaláljuk. Aha, tudjátok mit...

2010. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt aláírom,hogy a nők bizonyos rétegének és százalékának ez jön be,de NEM MINDENKINEK,mindig vannak kivételek is.Minden ember más,és mindenkinek más az ízlése,nem lehet általánosítani!Különben sem azt kell tudnod,hogy a nőknek mi kell,hanem hogy az a nő mit szeretne,akivel TE szeretnél kapcsolatot.Meg kell kérdezni tőle,és ha nem árulja le világosan,akkor nem kell rá időt pazarolni.Majd lesz olyan,aki normális,és nem csak elvárásai vannak,hanem el is mondja nyíltan azokat,és cserébe adni is fog valamit.Van ilyen ,hidd el!
2010. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Szerintem tanulj tovább katonának aztán gatyába ráznak
2010. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyél naponta kolbászt, ne használj budipapírt, s hetente max. 2-szer zuhanyozz.

Viccet félretéve, te sosem leszel igazi férfi, mert egy iylen problémával egy fórumon picsogsz, és igen, eltaláltad, az egész férfi nemet szégyeníted meg ezzel, te lúzer.

2010. jan. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!