Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék "igazi nő? "

Figyelt kérdés

A párommal összevesztünk és szakított velem, mert szerinte én nem vagyok "igazi nő".

Hisztis vagyok, állandóan hülyeségeket beszélek, és nem tudja elviselni a természetem.

Eltelt már jó idő, de ez böki a szemem.

Hogyan legyek igazi nő? Mi az amit szeretnek a férfiak?

19 éves vagyok


2010. aug. 22. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Találtam egy tök hasznos kis "minitréning"-nek nevezett valamit a neten pont ezzel a kérdéssel kapcsolatban. Írj privit, ha gondolod, és majd továbbítom!
2010. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nőj fel!
2010. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hisztis,hülyeségeket beszélsz és elviselhetetlen a természeted. A párod nem tudja mi az igazi nő :P :)


- Lelkis

- Házias

- Az ágyban vadmacska

- Haverok között szerelmes,pasijára felnéző


Nekem ezek jutottak eszembe. 19/F

2010. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem amiket ő rám kiabált nem igaz. Ha hisztis lennék, mikor a szemem láttára smárolt mással, nem elmegyek onnan hanem leosztom és megalázom legalább annyira mint ő engem. De nem tettem. Elég sok fiú barátom van és szerntük nem küzdök ilyen problémákkal. De tök mindegy nem fogom fényezni magam. Ő csak szakítani akart, pont olyan bunkó módon mint ahogy Te beszóltál, úgy hogy nem is ismersz.

Felnőttem, eléggé korán fel kellett nőnőm...

2010. aug. 22. 13:01
 5/12 anonim ***** válasza:
FŐZZ!
2010. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne legyetek már kötsögök vele bazz...ha nem tetszik valami akkor inkább ne is írjatok!

Ennyiből konkrétan nem lehet tudni h milyen is vagy valójában,de mint az egyik válaszban írták igazi nő vagy,ezt nem bunkóságból hanem jó indulatból írom:)..Ne változtass a személyiségeden,azt sosem jó..Fiatal vagy Te is,ismerkedj,bulizz,fald az életet míg megteheted;)

Szval Relax baby relax.Merre laksz?:P:$:)

F/18

2010. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

főztem, és mostam rá ha úgy volt, volt mikor nála voltunk a lakását kitakarítottam ameddig melózni volt, kivasaltam a ruháit.

Ha nálam voltunk csak a kupit csinálta, egy tojást nem sütötöö magának az ebédet megfőztem mielőtt elmentünk melóba. 17 éves korom óta egyedül élek, csak ameddig suliba járta faterom fizette a dolgokat. mióta dolgozok rám szakadt minden. Nem tudom mi az ami miatt nem lehetek számára jó nő:

-mebocsájtottam hogy megcsalt

-sose balhéztam, mindig engedtem neki mindent-

-teljes ellátássa volt, sőt volt hogy úgy ment haza, hogy acuccait itthagyta és rendbe tettem neki.

A külsőm átlagos. Hétköznap normális ruhákban vagyok, nyári szandálokban kevés smikkel, hétvégén buliban persze másabb.

Mégis volt valami amit nem jól csináltam?

Vagy csak szimplán dobni akart és ezzel koptatott le?

Mert szerintem ez a járható út...

2010. aug. 22. 13:12
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.

Szolnok megyei vagyok egyébként.

2010. aug. 22. 13:14
 9/12 A kérdező kommentje:
*megbocsátottam
2010. aug. 22. 13:15
 10/12 anonim ***** válasza:

ohh..akkor nem laksz messze:$..tudom,fiatal vagyok hozzád..viccen kívül egy ilyen lány az ideálom aki ennyire talpra esett:$..Nem azért mert h csináljon megmindent helyettem,mert nem kell,el tudom látni magam:)

De gondolom nem ismerkedsz:$

2010. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!