Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a jövője a a többéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a jövője a a többéves kapcsolatoknak manapság?

Figyelt kérdés

24 éves lánytesóm és a 30 éves barátja 5 és fél éve járnak, együtt is laknak. én külső szemmel úgy látom, már nem az igazi ez a dolog köztük, de tesómnak szent meggyőződése, hogy ők együtt fognak maradni.


Szerintetek a kapcsoaltok mekkora része marad meg végleg és amelyik nm marad meg, az hogy érhet véget ?


Amúgy 2 éve volt valami csaj, aki írogatott meg üzengetett a tesómnak, hogy a pasija megcsalta,s úgy ráadásul, hogy (ennek a lánynak) nem is mondta neki, hogy van barátnője.

Tesóm azt mondta, azért nem hiszi el, mert a csaj nem vállalta fel magát élőben és szerinte semmi alapja nincs, mert semmi furát nem vett észre és a pasi vagy vele van vagy dolgozik.


2010. aug. 22. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:

kérdés, hogy ha ennyi ideje együtt vannak, mért nem jegyzi el a pasi a tesódat?


Az, hogy kívülről te mit látsz, nem jelent semmit. Hova tovább, nem is kell, hogy te bármit is láss kívülről, mivel semmi közöd a kapcsolatukhoz :)

2010. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Véletlenül rátapintottál. Anyukám is nyomatja hónapok óta itthon, hogy vajon miért nem jegyzi el.

De alapból is érdekel a téma, hogy szerintetek manapság mennyire gyakoriak a véget érő és nem érő kapcsolatok a huszas korosztályban. Nekem még nem volt ugyanis ilyen hosszú kapcsolatom és kíváncsi vagyok. ( 19 vagyok )

2010. aug. 22. 10:08
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem 8 éves párkapcsolatom van és az ismerőseim között ez ritka soknak számít.. mi nem vagyunk házasok, de első évben eljegyzett.. szerintem a mai fiatalok többsége pár év után összeházasodik (2-3 év) utána hamar el is válnak, mert mégse jönnek ki egymással, + nem ismerik egymást.. manapság szerintem kiment a "divatból" a végleg megmaradó párkapcsolat..
2010. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

24 évesen szerintem amúgy nem kéne azt gondolnia, h többé nem lesz másba szerelmes. Mondom ezt annak ellenére, hogy szerintem ő sokkal sokkal joban ragaszkodik.

A fiúval jóban van a család , meg én is haverkodok vele, mondhatni barátok vagyunk. Nekem az előtt az eset előtt eszembe se jutott volna, hogy képes lenne félremenni vagy félrenézni, de azóta nem tudom mit gondoljak róla. Mert mi oka lett volna a lánynal ok nélkül ilyneket állítgatni . A lánynak ismerem egy barátnőjét és ő azt mondta, hogy biztos oka volt rá, ha ezt csinálta.

2010. aug. 22. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok. én 22f vagyok, de eddig a leghosszabb kapcsolaton fél év volt. de ismerek olyat, aki 16 éves kora óta 1 sráccal jár, semmi megcsalás, vagy ilyesmi.

Szerintem manapság is elképzelhető a hosszú kapcsolat, cska ehhez ugye 2 ember kell, és mindkettő ezt kell, hogy akarja.

2010. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez lököttség. Vannak olyanok, akik szeretik egymást és képesek korrekt módon viselkedni. Nincs semmi belekódolva a mai generációba, és nem romlott semmi el bennük. Ez az egész fejben dől el. 30 évvel ezelőtt is találkoztak házasság (kapcsolat)-törő kísértéssel felmenőink, csak ők le tudták ezt fejben rendezni. Aki nem, és akinél kiderült, ott nyilván ez megrontotta a kapcsolatot. Csak akkor nem volt divat egyből kiszállni egy kapcsolatból. A felek elviselték egymást ilyenkor is legtöbbször. Szégyen volt a válás. Az a gond, hogy manapság nem az. És úgy állnak össze tartósan emberek (ugyanis ez nem csak a házasságra vonatkozik), hogy megrántják a vállukat: hát max elválunk. MINDENKI MAGA DÖNT A HOZZÁÁLLÁSÁRÓL! Én tudom, hogy nekem és páromnak nem ez a hozzáállása!
2010. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsó : ne haragudj, szerintem nem lököttség, azért kérdeztem. ettől még neked lehet hibátlan kapcoaltod.


amúgy 30 éve 20-24 évesen házasodtak az emberek és pl. egy nő, ha elvált volna, nő sose tudta volna magát egyedül eltartani, házat venni stb.

szóval igenis mások a körülmények, a korszellem, a közvéle kedés. stb.



de én a napjainkra kérdeztem inkább, és nem a tartós kapcsolatokat kérdőjeleztem meg vagy firtattam, hanem hogy

ezek tarthatnak -e legtöbb esetben egy életen át.

2010. aug. 22. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:

erre meg nyilván még nincsen válasz, mert a "mai" kapcsolatok még tartanak, tehát nem mondhatod ki, hogy élete végéig tart, vagy sem :)


Viszont ismerek olyat, aki az iwiwen ismerkedett össze, és nagyon komoly kapcsolat lett belőle, olyat is aki chaten, és komolyra fordult...


Semmi sincs kizárva, mindent embere válogatja.

2010. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!