Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit higyjek ezek után? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit higyjek ezek után? Mit tegyek? Eltúlzom?

Figyelt kérdés

a barátomnak most találtam egy sms-t a telefonjában amit az egyik haverjának irt hogy :"Oké összefuthatunk, akkor beszervezek pár csajt"

Nagyon kiborultam, féltékeny típus is vagyok. Egyből arra gondoltam és gondolok is hogy megcsalt.

Kivágtam a hisztit, orditottam, ütöttem a mellkasát...

Próbálta megmagyarázni, elmesélte a sztorit, hogy ez egy medencés parti lett vna, és a 2haverjának akart csajt beszervezni mert megkérték rá. És hogy miért csalna meg engem? Amikor kidobtam futott utánam 3 hétig... és mos tis szeret.

Azt mondta, ha nem hiszek neki felhivja előttem a srácot. Ki is hangosította a telefont.

Kérdezi a sráctól "SZIa. Na ugye te szerveztél medence partit mára??" Mondja a srác "Igen... de tudtál is róla..."

Mondja a barátom "Ja...és engem kértél meg hogy vigyek nektek csajokat akik szinglik?"

Mondja a srác: "Igen igen, de miért?"

erre barátom elköszönt és letette.

De basszus én annyira szeretem Őt:(

Mit higyjek?

Ja és a sráccal tuti nem beszélte meg előtte hogy mit mondjon mert előttem hivta fel!!!


2010. aug. 21. 20:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretne, nem viselné el a kémkedésedet és a hisztidet.
2010. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy nem csalt meg, menny és kérj tőle bocsánatot.
2010. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Pont a telefonján intézné a nőügyeit, amit bármikor megnézhetsz.
2010. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

szerintem az exe teloszáma is meg van neki... vagyis olyasmi a csaj becézése.

Szakítottam vele.

Őrülten fáj... és bőgök. DE nem megy, hagyom hogy boldog legyen mással. Ezek szerint van neki kik közül válogatnia...

Ő is sír. De nem megy...én nem osztozom rajta

2010. aug. 21. 22:17
 25/35 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem, nem kéne mindenkinek le hülyéznie. És most lehet le pontozni -.-) Nem hinném, hogy szándékosan rosszat akart a pasijának, meg van rá biztos az oka amiért tette... és ha nem bízik a barátjában, azon a barátjának kell segítenie, ha szereti. :) Szerintem a barátodnak, azok után, hogy így kiborultál hanem is kötelessége, de valami olyasmi vigasztalni, és megnyugtatni. Meg mondom őszintén, én nem bízok a férfiakban többnyire, mert nagyon rossz tapasztalataim voltak, és a helyedben nem hinnék a barátodnak. DE Te tudod, hogy menyirre őszinte tipus, menyirre lehet benne bízni, mit tesz meg érted, és a kapcsolatotokért, stb... És még valami, az jó pont, hogy felhívta a barátját, mert ezzel probált bizonyitani. Hát remélem megoldodik a problémád. :)
2010. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Persze utolsó kötelessége hagyni hogy megalázzák, csesztessék folyamatosan csak mert valaki más szemét volt veled és ezért nem bízol a pasikban? Még a pasi könyörögjön szegény szomorú lánynak mert az hisztizik?

Kérdező te meg szánalmas vagy... A következő pasiddal is ez lesz ha sürgősen nem változol meg. Vicces hogy még neked áll feljebb...

2010. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
25%

A kérdező, nem írta, hogy folyamatosan cseszteti!! Nem egy szeméthez volt eddig szerencsém, ugyhogy nem egy pasi miatt vagyok enyirre elvakult. Egyszerűen azt látom, hogy a pasiknak nagy részénél (biztos vannak kívételek) egy idő után unalmas az a lány akivel együtt vannak, egy idő után érdeklödnek más után, hogy élvezetesebb legyen az unalmas hétköznapjaik, és idővel ha van lehetőségük, hogy megcsalják a barátnőjüket élnek vele, hisz mi sem jobb nekik, otthon egy gondoskodó barátnő mellett, szeretőt tartani. Na mindegy, nem is elemzem tovább. :) Remélem azért sok jó fiú van, csak nekem nincs szerencsém hozzájuk.

És visszatérve a kérdező problémájára, nem akartam kifejteni de akkor kifejtem... a kérdező nem bízik a párjában, vagyis önbizalomhiányos, az önbizalomhiányon meg ki tud segiteni?! A hozzá legközelebb álló, vagyis a párja. Ha a párja szereti, és tudja, hogy a barátnője önbizalomhiányban szenved, akkor segít rajta, és probálja növelni az önbizalmát, mint bókokkal, mint bizonygatásokkal, hogy neki csak ő van, és ő a legfontosabb. :) Szerintem ez a normális, de sokak szerint ez túl sok, és nagy kérés...hát nem tudom.

2010. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Hát persze ha a barátnő kiszolgálja mint anyuci és nem teremtenek izgalmas életet akkor ne is sírjon hogy máshoz is megy (persze ennek ellenére nem szép dolog). Amúgy pedig nem, nem a másik kötelessége gyógyítani a párját. Az a "beteg" ember kötelessége saját maga felé, és nem másra kell terhelni a dolgokat ha nem ő tette a rosszat. Segíteni esetleg lehet de azt is csak akkor ha a másik hajlandó magától változtatni. De látod a kérdező be sem ismeri hogy baj van vele pedig ez nem normális, hanem a pasit szídja. És a segítség sem azt jelenti, hogy mindent de mindent tűrjünk el a másiktől mert szegény önbizalomhiányos.

Amúgy pedig írta a másik oldalon a kérdező hogy sokszor veszekszik szóval nem a kisujjamból szoptam ki.

Aki senkiben sem tud bízni az ne várja el senkitől hogy vele szenvedjen egy párkapcsolatban. Mert ezzel a saját téveszméit (hogy mindenki szemét) igazolja, mert amikor egy idő után megunja a pasi a hisztit és keres más meg elmegy akkor gondolhatja hogy na megint igazam volt, továbbra sem bízom. Önbeteljesítő. Amíg valaki ilyen szinten van addig ne várjon senkitől semmit, változzon meg és utána keressen valakit. Bajok pedig mindenkivel történnek, és ezt a legtöbb normális ember ilyen túlzott sérülések nélkül el tudja viselni. Az hogy van józan eszünk és nem vagyunk naívak nem ilyen hisztériás viselkedést kell hogy jelentsen.

2010. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig egy ideig én is viselkedtem így szóval tudom miről van szó. És hidd el, az ilyennek semmi sem lesz elég, akárhányszor mondhatják neki hogy szeretik és futnak utána. Csak saját maga tud változtatni. Engem csak egy pasi hagyott el és észbe is kaptam....
2010. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Hát amit Te írsz abban is látok igazságot. De kiváncsi lennék arra, hogy egy önbizalomhiányos ember, hogyan változtasson saját magán?! Persze ha nem ismeri be ezt a problémát, akkor nem fog, de aki beismeri, az hogyan... mert, én olvasok ilyen könyveket, mindenhogyan probálom magamba "beleverni", hogy lehet szeretni, nem megy! Amugy nem úgy gondoltam, hogy aki önbizalomhiányos annak tárt karokkal kell elvárnia, hogy őt ápolgassák, és magáért semmit se tenni. Szóval, persze, ő is tegyen azért, hogy tudjon bízni az emberekben. De akkor sem tudom én elképzelni, hogy ez egyedül, hogy mehet, hogy lehet "kigyógyulni" ebből. Én sajnálom az ilyen embereket igazából, mert tudom, hogy én is menyirre szeretnék bízzni, és van is amikor sikerült, ideig-óráig, de utána jönnek a rossz gondolatok, és minden jót szét zúznak. Érdekes egy téma, szerintem lehet, hogy az ilyen embereknek orvosra van szükségük. (de nem gyógyszerekre!!)

Hát ... kérdező, remélem Te is rájösz ezekből a válaszokból, hogy mi a baj, és mi miatt van, és hogyan tudnál változtatni.

2010. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!