Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit higyjek ezek után? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit higyjek ezek után? Mit tegyek? Eltúlzom?

Figyelt kérdés

a barátomnak most találtam egy sms-t a telefonjában amit az egyik haverjának irt hogy :"Oké összefuthatunk, akkor beszervezek pár csajt"

Nagyon kiborultam, féltékeny típus is vagyok. Egyből arra gondoltam és gondolok is hogy megcsalt.

Kivágtam a hisztit, orditottam, ütöttem a mellkasát...

Próbálta megmagyarázni, elmesélte a sztorit, hogy ez egy medencés parti lett vna, és a 2haverjának akart csajt beszervezni mert megkérték rá. És hogy miért csalna meg engem? Amikor kidobtam futott utánam 3 hétig... és mos tis szeret.

Azt mondta, ha nem hiszek neki felhivja előttem a srácot. Ki is hangosította a telefont.

Kérdezi a sráctól "SZIa. Na ugye te szerveztél medence partit mára??" Mondja a srác "Igen... de tudtál is róla..."

Mondja a barátom "Ja...és engem kértél meg hogy vigyek nektek csajokat akik szinglik?"

Mondja a srác: "Igen igen, de miért?"

erre barátom elköszönt és letette.

De basszus én annyira szeretem Őt:(

Mit higyjek?

Ja és a sráccal tuti nem beszélte meg előtte hogy mit mondjon mert előttem hivta fel!!!


2010. aug. 21. 20:38
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

most összevesztünk barátommal... átment aludni a másik szobába. Ma éjjelre terveztük az első együtt létünket ÚGY.

De most mit tegyek?:(((

2010. aug. 21. 20:40
 2/35 anonim ***** válasza:
Higgyek*
2010. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
szállj be te is a gruppenbe, felejthetetlen élmény lesz hidd el!
2010. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
neharagudj... de most is sirok. Könyörgöm ilyet ne irjatok:(
2010. aug. 21. 20:41
 5/35 anonim ***** válasza:
75%
Jézusom mégegy hisztis liba... Elmebajod van vagy miért vágsz ekkora balhét? Ütni mellkasát meg minden? Én félnék hogy bevitetnek egy ilyen utána a mentővel a pszihiátriára... Ilyet még akkor sem lehet ha tényleg megcsal.
2010. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
De szerintetek megcsalt??? vagy csak én túlzom el? TI MIT TENNÉTEK???
2010. aug. 21. 20:42
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
menj át hozzá és kérj tőle bocsánatot, ez a legjobb amit tehetsz!! és sztem ma ne legyen semmilyen együttlét, bár ezt tőletek függ, ha átmész akk miután megbeszéltétek a dolgokat bújj hozzá :)
2010. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

20.43 as vok

sztem nem csalt meg, akk enm hvíta volna fel előtted a srácot.

2010. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csalt meg, én hinném neki a küszöb alatt csúszva kérnék tőle bocsánatot és imátkoznék hogy elviseljen. Azon kívül sörgősen és alapjaiban megváltoztatnám a viselkedésem. Ez már beteges.
2010. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Gondolom máskor is sokat veszekedsz vele.
2010. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!