Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem vagy nem? O_O :S

Figyelt kérdés

A barátommal kb. fél éve járunk. Nyáron csak 4x találkoztunk, de minden nap MSN-ezünk (igaz, hogy csak 1 órácskát). Sokat utazik, és idén nyáron is csomó helyen volt (Anglia,Kalifornia,edzőtábor(ok) stb), és ezeken az időkön nem tudott feljönni MSN-re.


Amíg távol volt, tisztára úgy éreztem, hogy én el lennék nélküle.


De amikor bejelentkeztem, és láttam, hogy ő fent van, összeszorult a gyomrom, és vadul vert a szívem. Benedvesedem amikor rá gondolok (<- ez nem vicc! KOMOLYAN!!!), sőt akkor is, amikor itt, a Gyakorikérdéseken olvasgatok olyan kérdést, hogy a barátod így, úgy.

Szeretem, avagy nem?


2010. aug. 21. 20:19
1 2
 11/11 Orálkulum ***** válasza:

várgyunk mán! itt azért kell kicsit differenciálni. szeretni valakit, és szerelmesnek lenni az két különböző dolog. fontos a szexuális vonzalom, de ettől még nem leszel szerelmes valakibe. az mondjuk egyértelmű, hogy nem vagy szerelmes belé, csak szereted, a jó hírem hogy ez nem biztos, hogy baj. személyes tapasztalatom, hogy ha "csak" szeretsz valakit, az tovább ki tud tartani, mint a hirtelen nagy fellángolások. egyébként is ez elég szubjektív kérdés, nem tudhatjuk milyen érzelmi világgal rendelkezel, illetve ott van még a nők kontra hormonok tézis. ha te szerelmes típus vagy, akkor keresgélj tovább, vagy még jobb: adj neki időt, hogy kialakuljon az is (kivéve, ha bőszen hiszel a "szerelem első látásra"-ban, akkor már bukta).

"sőt akkor is, amikor itt, a Gyakorikérdéseken olvasgatok olyan kérdést, hogy a barátod így, úgy." <- látod, hormonok :))

2010. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!