Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem vagy nem? O_O :S

Figyelt kérdés

A barátommal kb. fél éve járunk. Nyáron csak 4x találkoztunk, de minden nap MSN-ezünk (igaz, hogy csak 1 órácskát). Sokat utazik, és idén nyáron is csomó helyen volt (Anglia,Kalifornia,edzőtábor(ok) stb), és ezeken az időkön nem tudott feljönni MSN-re.


Amíg távol volt, tisztára úgy éreztem, hogy én el lennék nélküle.


De amikor bejelentkeztem, és láttam, hogy ő fent van, összeszorult a gyomrom, és vadul vert a szívem. Benedvesedem amikor rá gondolok (<- ez nem vicc! KOMOLYAN!!!), sőt akkor is, amikor itt, a Gyakorikérdéseken olvasgatok olyan kérdést, hogy a barátod így, úgy.

Szeretem, avagy nem?


2010. aug. 21. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szereted.
2010. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az exbarátnőmmel. Én úgy vettem észre, hogy csak hiányzott.
2010. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem szereted
2010. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem
2010. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És tudtok valami nyomatékos indokot, hogy miért nem?
2010. aug. 21. 20:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a volt barátom volt úgy, hogy pár napig nem beszéltünk, és rájött, hogy nem is igazán szerelmes belém... :s Én is így voltam vele, a mai napig várom, hogy feljöjjön msnre, szeretném látni, de kibírom nélküle, még ha vele jobban is voltam. Szerintem... annyira nem szereted, de ezt te tudhatod igazán.
2010. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem, hogy szeretem.

De azért kérdeztelek Titeket, mert egy kívülálló számára mi vonható le ebből?

2010. aug. 21. 20:36
 8/11 anonim ***** válasza:

"Amíg távol volt, tisztára úgy éreztem, hogy én el lennék nélküle."

Ennél nyomatékosabb indokot nem tudok mutatni.


Szerintem te már egy madárijesztőre is benedvesednél.Neked csak egy férfi kell,úgyhogy ne fogd vissza magad,keress eggyet.

2010. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
buta vagy,nem szerelmes!
2010. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem szereted
2010. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!