Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavkapcsolatban vagyunk 90km.sajnos covidos lettem 1 honapja allapitottak meg de meg azota se vagyok jobban nem megyek sehova. Baratom mar azota 1x lejott 3 het utan(covid) most nekem kene mennem hozza de meg felek meg nemugyerzem magam. Megunhat?

Figyelt kérdés
Ugyertem ha megint megkernem hogy o jojjon. Jovoheten meg lehet suliba bekell mennem mert vizsgazok ha betudok menni. Vezetni nemtud igy meg el se tudna ertem jonni. Az ut vonattal masfel ora. Kocsival 1 ora kb.
2021. ápr. 15. 10:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Van, akinek fel ev mulva is kemeny poszt-covid tunetei vannak. Nem szabad magad eroltetned. Neki kell megertenie, tenni a talalkozasert. Es ha erre nem kepes, akkor nem ert annyit. Ne te felj attol, hogy megun. Nyugodtan hivatkozz ra, hogy nem tudsz menni.
2021. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hat mondta h akkor maradjak itthon es majd megyek. Mondta neki jojjon le hetfon de nem fog.

Jo akk ha fel evig ez lesz ink felakasztom magam az elso fara.

2021. ápr. 15. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!