Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavkapcsolatban vagyunk 90km.sajnos covidos lettem 1 honapja allapitottak meg de meg azota se vagyok jobban nem megyek sehova. Baratom mar azota 1x lejott 3 het utan(covid) most nekem kene mennem hozza de meg felek meg nemugyerzem magam. Megunhat?

Figyelt kérdés
Ugyertem ha megint megkernem hogy o jojjon. Jovoheten meg lehet suliba bekell mennem mert vizsgazok ha betudok menni. Vezetni nemtud igy meg el se tudna ertem jonni. Az ut vonattal masfel ora. Kocsival 1 ora kb.
2021. ápr. 15. 10:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kodosseget szedultseget erzek a fejmben meg mindig pl multhet vasarnap alig birtam felmenni buszmegalloig. Bar alvaszavaraim is voltak 1 hetig kb talan most razodok vissza az alvasba is. 20/l
2021. ápr. 15. 10:17
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindig azt hajtja naluk jobb lenni hat enis jobban szeretek csak hat am mennek mar 1 honapja itthon vagyok.
2021. ápr. 15. 10:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha még tünetes covidos vagy, akkor nem mehetsz sehova, hatósági karantén alatt vagy. Konzultálj a háziorvosoddal, ha úgy ítéli meg, hívhat mentőt újratesztelni, vagy írhat ki más gyógyszereket, módosíthatja a terápiát, hogy hamarabb jól legyél. Nem is értem, ha tüneteltél, miért ment át hozzád a barátod. Egyébként, ha bárki betegség miatt hagy el, akkor úgy kell neki, engedd el. Ne ragazkodj ahhoz, hogy legyen valakid, a saját méltóságodhoz ragazkodj leginkább.
2021. ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

90km.


Ennek mi értelme???

2021. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
A kérdéseid alapján még azt csodálom, hogy eddig nem unt rád.
2021. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mar reg nemvagyok hazi karanten alatt. A haziorvos meg nem foglalkozik a covidosokkal
2021. ápr. 15. 10:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha tünetes vagy és azóta nem múltak el a tüneteid, mióta meg voltál fertőződve, akkor bizony karantén alatt kellene lenned.

És bizony úgy működik, hogy szólsz a háziorvosodnak 10 nap múlva, hogy még mindig tünetelsz és nem vagy jobban. Az, hogy te nem hívod fel a házi orvosod, vagy nálatok nem foglalkozik covidosakkal az nem azt jelenti, hogy amúgy nem foglalkozik. Mivel hogy ez is lenne a dolga. És igen, tud kiírni gyógyszereket is.


5. Amúgy igen...

2021. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A gyogyszere miatt nemtudtam aludni. Meg nemir fel semmit aztmondta majd elmulik.
2021. ápr. 15. 10:51
 9/12 A kérdező kommentje:
Beleugeok az elso toba ami szembe jon velem😂mar fax kivan etto la szenvedestol.
2021. ápr. 15. 11:04
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
nekünk is kivan a fax a te szenvedéseidtől, menjél már valami másik oldalra nyavajogni minden héten komolyan.
2021. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!