Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felajánlottam, hogy odaköltözö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felajánlottam, hogy odaköltözöm hozzá. Rosszul tettem?

Figyelt kérdés

3 hónapig jártam egy sráccal, aztán ő külföldön kapott munkát és elköltözött. Úgy váltunk el, hogy szeret de nem tudja, hogy mennyire működne ez, ha utazgatnunk kellene.

Én kaptam egy ösztöndíjat, így én is ki tudnék költözni. Az egész hirtelen jött, de megörültem és gyorsan írtam neki, hogy mi a helyzet. Ő meglepődött és nem válaszolt, hogy akarja-e, csak annyit, hogy most elfoglalt, de ezt meg kellene beszélnünk skype-on. Én írtam neki, hogy nyugodtan gondolkodjon a dolgon és ha készen áll, akkor beszélünk róla.

(normálisan nem jutnak eszembe 3 hónap után összeköltözni bárkivel, de most úgy éreztem, hogy ez egyszerűbb, mint az utazgatás) A barátnőim szerint kitörő örömmel kellett volna fogadnia a híreket. Szerintem mondjuk normális, hogy át akarja gondolni. Szerintetek rosszul tettem, hogy letámadtam ezzel? 24/N



2014. dec. 5. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

hany eves a srac?

lehet,hogy nem gondol teged komolyan,vagy egyedul akar majd szorakozgatni,csajozni.

vagy csak neki sem biztos kint semmi,es tele van gondokkal

2014. dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
A barátnőd hülye, vagy éretlen.
2014. dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Megbeszélés, előkészületek, végrehajtás, ez a jó sorrend.

Te intéztél magadnak egy ösztöndíjat, és közölted, h odaköltözöl. A közepével kezdted, az elejét meg egyoldalúsítottad, persze, hogy nem volt lelkes.

2014. dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeretnélek elkeseríteni, de szerintem a barátod nem ugyanúgy érez irántad, mint Te őiránta. Szerintem nem akarja "elkötelezni" magát, inkább egyedül lakna, szórakozna, stb.. Ezért írhatta azt is, hogy "most elfoglalt, és inkább majd skype-on beszéljétek meg", gondolom ez volt a "kibúvó". Vagy legalábbis én úgy gondolom, hogy ha valaki át akarja gondolni mindezt, akkor az nem egy ilyen kibúvó-szöveget ír válaszként, hanem megírja, hogy "Bocsi, de ez most nagyon hirtelen jött, úgyhogy szeretném még átgondolni". De hát ki tudja, természetesen könnyen lehet, hogy tévedek....
2014. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A srác is 24 éves.

Egyébként az ösztöndíjat már korábban pályáztam, igazából még az előtt, hogy egyáltalán megismertem őt, csak most kaptam egy értesítést, hogy megkaptam. És akkor írtam neki, hogy mi a helyzet. És nem azt mondtam konkrétan, hogy odaköltözöm, hanem hogy megvan a lehetőségem, hogy odaköltözzek és mit szól hozzá.

2014. dec. 6. 11:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: úgy értette, hogy abban a pillanatban elfoglalt volt, de felajánlotta, hogy még aznap megbeszélhetjük skype-on. Én meg erre mondtam, hogy nyugodtan gondolkodjon pár napot és utána megbeszéljük.
2014. dec. 6. 11:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen naív emberek lehettek, hogy azt képzelitek, hogy csak úgy hozzáköltözik és minden hepi lesz.
2014. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!