Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tiniknél mennyire müködhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiniknél mennyire müködhet a távkapcsolat? Túl fiatalok vagyunk még hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindketten 15 évesek vagyunk a távolság köztünk dúrván 250 km lassan 4 hónapja élünk "távkapcsolatban" találkozásra eddig még nem került sor sajnos:/ de minden nap beszélünk:)



2013. febr. 21. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak hogy jól értem e? Eddig még egyszer sem találkoztatok személyesen?
2013. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat! Ha szeretsz utazgatni akkor hajrá, és ha van kitartásod.
2013. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss Lilike, de az nem kapcsolat, ahol még csak soha nem is találkoztatok...
2013. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen még nem került sor rá...:/

én nagyon szívesen lemennék hozzá de egyszer sem kérdezi pedig nekem nem kerülne sokba mert kedvezményes utazásom és a szüleim sem ellenzik:D

csak a fiúnak kéne a lányhoz jönni nemdebár? De..

2013. febr. 21. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ha fontos lenne a dolog, akkor mennél akár te is.


De most komolyan, ez ovis szint, hogy még csak nem is akar a srác találkozni veled, de azért "kapcsolatban" vagytok. Nem lehet, hogy csak beképzeled az egészet?

2013. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem is ugyan olyan fontos a találkozás de ha azt kapom rá,hogy "még kicsik vagyunk" mit gondoljak??

Ő kezdeményezte az elejétől a kapcsolatot nem pedig én

2013. febr. 21. 13:23
 7/8 anonim ***** válasza:
17 eves vagyok 1 eve vagyok tavkapcsolatban kb 200km minden hetvegen talalkozunk tehat szerintem inkabb orulj es mondd neki hogy talalkozni akar. ha o azt irja hogy kesobb vagy akarmi de allitja hogy szeret akkor lehet hogy keves az onbizalma.. foleg ha interneten ismerkedik
2013. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Nem hinném,hogy önbizalom hiányban szenvedne..:D neki ez a második "kapcsolata" nekem pedig az első még egyikünk sem került úgymond ilyen helyzetbe és szerintem ezért van ez a nagy tétlenség..:/

2013. febr. 21. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!