Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat nekek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem működik, és ennek 1000 oka van. Nem is kívánom kifejteni :)
2013. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
*nektek
2013. febr. 11. 10:49
 3/12 anonim ***** válasza:
akár működhet is.
2013. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ciccda válasza:
Működhet ha igazán szereti egymást két ember. Nem könnyű, de ha kellő élettapasztalatod van, és megéltél már ezt-azt és olyat találsz akiért megéri várni, akkor igenis működik. Két évig éltem így a párommal, nagyon nehéz volt, de kibírtuk.
2013. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem életképes kapcsolati forma. Felesleges stresszt varr az ember nyakába, és hülyeség is.

Akkor működhet ha már évek óta együtt levő pár kénytelen távkapcsolatra, de akkor is csak rövid ideig (1 max 2 évig). Utána legyen bármekkora szerelem tönkre megy a kapcsolat.

2013. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem ket tobb, mint 4 eves kapcsolatom is rament. Viszont nem elsosorban a tavolsag miatt.

A tavolsag csak kozrejatszott abban, hogy parkapcsolatunk aprobb repedesei elmelyultek es nem volt alkalmunk helyrerakni.


Szerintem, mukodhet, ha amugy teljesen harmonikus a parkapcsolat, de nagyon nem egyszeru.

2013. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Borzasztó nehéz,mert a fizikai kontaktust,semmi de semmi nem tudja pótolni.Felemészt és meggyötör a vágyakozás,,,,úgyhogy :(.
2013. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Normális esetben azt mondanám hogy szerintem nem nagyon működik!

De van kivétel! Barátnőm majdnem 1 éve van a pasijával, a pasi külföldön dolgozik, 3 hét távol, 1 hét itthon! Ők jól kijönnek, tervezik a közös jövőt stb! De ez a két fél hozzáállásán is múlik!

Én 2 hónapja vagyok egy pasival, akivel 2 hetente találkozunk, hát nem tudom hogy mi lesz belőle!

2013. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
inkább az örök kárhozat a pokol legmélyebb bugyraiban..
2013. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Heti 1 találkozás kevés. Én nem utazgatnék messzire, sok pénzbe kerül és sok idő elmegy vele.
2013. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!