Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bízni szeretnék benne. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízni szeretnék benne. De olyan nehéz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátommal.18 évesek vagyunk.A kapcsolatunkat mindig mindenki csodálta,hogy milyen jól megvagyunk,de mostanában elég sokat veszekedtünk.Egy hónapja a párom elment a Balatonra pár napra a barátaival,sokat ivott,és csókolózott egy másik lánnyal.Nem tőle tudtam meg,hogy félrelépett.Azt mondta,neki jelentéktelen volt a dolog,ezért nem akarta elmondani.Együttmaradtunk,próbálok benne megbízni,de nagyon nehéz.Azóta nem voltunk külön bulizni,de ma nélkülem megy egy szabadtéri discoba a haverjaival.Tegnap együttvoltunk,de végig azon izgultam,hogy ma este mi lesz.Tudom,akkor bizonyíthat,ha elmegy nélkülem,és nem történik semmi (vagy igen,de akkor nem maradok vele).De egyszerűen még azóta sem tértem magamhoz..hogy mit tett..annyira nem nézném ki belőle..félek! És az a baj hogy senki nem ér rá ma este,szóval itthon fogok ülni és agyalni..:((
2010. aug. 21. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
lopakodjál a nyomába és lessed minden pillanatban hogy mit csinál.jó szórakozás lesz.
2010. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak várni tudsz:S

én amugy azt szoktam csinálni,hogy eltervezem,hogy biztos megcsal,meg akkor milesz...és akkor jön a jó hir mindig:) persze ez forditva szokottlenni,hogy bizakodj,gondolkodj pozitivan,hogy nem fog semmi se történin, de nekem valamért mindig az ellenkezője történik:)

2010. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előszöris, részegen egy csók még nem igazán nevezhető félrelépésnek inkább csak 1 kis botlásnak.

ha a csóknál több is volt, az már neccesebb, de ha látod rajta, hogy őszintén megbánta a dolgot és még mindig szeret akkor adhatsz 1 2. lehetőséget.

A helyedben nem idegeskednék és bíznék benne. Amíg boldog vagy vele addig amiről nem tudsz az nem fáj, szal ha kiderül, hogy ismét megcsalt akkor dobod, addig viszont nem idegeskedsz és boldog vagy.

2010. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm..Sokszor buliztunk úgy,hogy ő a fiúkkal,én a lányokkal,egy helyen,de nem együtt.Ugye én ma nem megyek,de arra is gondoltam,hogy mi lenne,ha azt mondanám,hogy megyek..úgysem derülne ki,hogy nem voltam,mert hatalmas a hely.Akkor biztos nem csalna meg,ha tudná hogy ottvagyok.De most hogy leírtam,már rá is jöttem hogy hülyeségeket beszélek,mert ha csak azért nem csal meg,mert ottvagyok,az régen rossz.
2010. aug. 21. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!