Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged mennyire rázna meg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged mennyire rázna meg, ha a volt vőlegényed miután elhagyott, egy Nálad sokkal rosszabbat választana?

Figyelt kérdés

Lehet hülye vagyok, de a volt vőlegényem, aki 9 hónapja elhagyott, utánam nem sokkal összejött egy másik városból való nővel. Távkapcsolat. Barátságban váltunk el, tartjuk a kapcsolatot, és Én még mindig nagyon szeretem. Mutatott egy képet a lányról, és hát......., nagyon meglepődtem.Főleg azon hogy azt mondta, tudja hogy nem szép, nem tud főzni, nincs ízlése,de rendkívül engedelmes. hát ennyi elég lenne?

Nagyon megalázónak érzem, Bennem van a hiba?


2010. aug. 21. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"tudja hogy nem szép, nem tud főzni, nincs ízlése,de rendkívül engedelmes."


Hát ez nagyon szánalmas :S Amúgy nekem is biztos szarul esne, ha még vannak érzelmi szálak. Ha nincsenek, akkor csak nyugtázom, hogy szebb vagyok, és kész. Nem érdekel a továbbiakban.

2010. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Van esetleg valamilyen mérve, amely alapján mondható egy ember rosszabbnak vagy jobbnak a másiknál? Én eddig erről nem tudtam.


A volt vőlegényed valószínűleg azért van vele, mert szereti. Ennél kell több?

2010. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy te nem engedtél meg neki mindent nem?
2010. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem szereti e? Tudod mit mondott? Hát, valamit érzek iránta. Akkor szerinted szereti?

Amúgy egy dolgot nem engedtem meg Neki, azt, hogy uralkodjon felettem.

2010. aug. 21. 16:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Engedelmes? Ennyi? hát, ha csak ezt látja meg benne, biztos olyan kis csaj akinek, ha azt mondja, hogy maradon ott ott is marad, persze csak képletesen értve...

Tudom milyen érzés ha egy pasinak egy másik nő tetszik aki mondjuk nálad sokkal idösebb meg stb...

De lépj rajta túl, jobban jársz :)

2010. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A vicc az, hogy ránézésre Én vagyok a fiatalabb, pedig Ő az 7 évvel:)Csak az a baj, hogy Én tudok nem-et is mondani.

ezért is szakítottunk, hülyeség nem?

Amúgy tényleg ilyen mulya a csaj, és még sosem volt senkije, pedig 30 éves. Lehet ezért is tűr el mindent. Szegénykém.

2010. aug. 21. 17:26
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem csak kihasználja azt a csajt és egyáltalán nem szereti.

jobb híján vele van. dugni jó vele és kész.

2010. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha megrázna, akkor még éreznék iránta valamit...
2010. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem is tagadom, szeretem

de ez nem ok arra, hogy megalázkodjak

2010. aug. 21. 17:28
 10/11 vinviri válasza:
szerintem jobban jártál azzal, hogy szakítottatok. Nyílvánvaló, hogy a csávó egy f*szkalap. A volt menyasszonyának mutogatja az új nőjét?! Milyen dolog már ez ???
2010. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!