Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért használom mindig a...

Miért használom mindig a rosszabbat mindenböl?

Figyelt kérdés
Mindig a mosottabb, regebbi ruháimat hordom,mert van bennem egy kényszer, hogy a jobbat "óvjuk". Csokiból is ha van 2, mindig elöször azt eszem meg, amelyik kevésbé finom. Kozmetikumokra is igaz ez, meg még ki tudja mire... Más is szokta így? Tök idegesít, de nem tudok leszokni.
2011. máj. 5. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, az emberek nagy resze ilyen es ez biztos, hogy valami osztonos dolog. Nekem sikerult leszoknom az "elteszem ezt rosszabb idokre"-effektusrol es egybol felszabadult sok hely a garazsban meg az iroda szobaban. :) Szerintem agyban kell ezt eloszor lerendezned. En azt mondtam magamnak, hogyha kell valami 10-20 ev mulva, ugyis ujat kell mar venni, mert a regi olyan oreg lesz, hogy nem lehet hasznalni meg mi van, ha nem is kell? Meg mindent meg lehet mar szerezni, venni, nem kell tartogatni filleres dolgokat (arrol nem beszelve, hogy az ember el is felejti, hogy van olyan, aztan ugyis ujat vesz). Akkor mindent felhalmozhatnank. Probalj meg jobban a manak elni.
2011. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!