Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Hihetek neki?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve megismertem egy srácot nagyon nyomult de én összejöttem egy másik sráccal akit mellesleg ismer is...8 hónapig együtt voltunk most szakítottunk és ez a régi srác megint elkezdett nyomulni hogy ő engem akar még mindig

Szerintetek hihetek neki? Vagy csak b*ssza az orrát hogy még mindig nem kapott meg?!


2010. aug. 21. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

tetszel neki, de én döntsem el, hogy te mit csinál vele?

nem ismerem, és nem is az esetem.. :)

2010. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg mindig tetszel neki. Ha ennyi ido utan is meg teged akar.
2010. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha rendes normális ak 1-et értek az előttem szólókkal
2010. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen,probáld meg vele.Ha meg annyira bizalmatlan vagy vele,akkor ne told le olyan hamar a bugyidat neki
2010. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!