Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Zavarna Titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavarna Titeket, ha a párotok orvosnak tanul?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ebből ugye következik, hogy nem fog olyan hamar munkába állni, szóval legfeljebb a szülei pénzéből tud ajándékokat venni meg eljárni ide-oda. Mikor munkába áll, valószínűleg akkor is nevetségesen keveset fog keresni és majdnem az egész napját a munkahelyén tölti, stb. És akkor még a folyamatos stresszt fel sem hoztam, ami miatt valószínűleg az ágyban sem lesz annyira fantasztikus...


Egy ilyen srácot bevállalnátok, vagy ha megtudjátok, hogy minek készül, akkor inkább hanyagolnátok a dolgot?


Kösz a válaszokat! :)


2010. aug. 21. 11:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

A válasz megírásának időpontja: ma 11:11


Itt a baj a mai társadalommal. Aki okos az máris stréber. Én os orvosira fogok menni (remélem felvesznek), színjeles tanuló vagyok és igazán nem erőltetem meg magam a tanulásban, ugyanolyan vagyok mint bárki más, és mindenki jófejnek tart. Nincs fogszabályzóm, se szemüvegem, se kockás ingem stb. Gitározok, metált hallgatok, bulikba járok, aktív társasági életet élek és nem a könyveket bújom egész nap. Téveszmék vannak a fejedben. De semmi baj tudom hogy ma az a menő ha nem tanulsz és százalékot nem tudsz számolni meg összefüggően olvasni se. Kellenek a segédmunkások is...

2010. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, én a fizikus lány vagyok, és azt javaslom, döntsd el, mit szeretnél (persze még van rá iddőd). Vannak dolgok, amiket csak szenvedélyből érdemes és lehet csinálni, a fizikus és az orvos is ilyenek...és még sokminden más. Szerintem pont az a jó, ha ilyen szakmát választunk. Ha csak BKV bérletre telik, hát istenem...legalább nem töltöm az életem nagy részét olyannal, amit nem szeretek. Ha megbecsült és jól fizető szakmát akarsz, jogásznak is mehetsz.
2010. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ehhez azért hozzáfűzném, hogy ha jó orvos vagy, akkor nem lesznek anyagi gondjaid :) Legalábbis én nem hallom őket panaszkodni, anya egészségügyben dolgozik úgyh tudja hogy mennek a dolgok. 14:50 voltam
2010. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem azzal van a problémám, hogy később megélnék-e belőle, hanem az, hogy később kezdhetem a független életem és sok más szakmához hasonlítva rosszabb körülmények közt. :(
2010. aug. 22. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!