Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Zavarna Titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavarna Titeket, ha a párotok orvosnak tanul?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ebből ugye következik, hogy nem fog olyan hamar munkába állni, szóval legfeljebb a szülei pénzéből tud ajándékokat venni meg eljárni ide-oda. Mikor munkába áll, valószínűleg akkor is nevetségesen keveset fog keresni és majdnem az egész napját a munkahelyén tölti, stb. És akkor még a folyamatos stresszt fel sem hoztam, ami miatt valószínűleg az ágyban sem lesz annyira fantasztikus...


Egy ilyen srácot bevállalnátok, vagy ha megtudjátok, hogy minek készül, akkor inkább hanyagolnátok a dolgot?


Kösz a válaszokat! :)


2010. aug. 21. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán tetszene akkor igen
2010. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem állnék a saját boldogságom útjába, így persze, ha nagyon kedvelném/tetszene, és amúgy minden jónak ígérkezne, megpróbálnám.
2010. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna egyáltalán! inkább tanuljon orvosnak, amivel előbb-utóbb lehet karrierje és egy komoly hivatás, mint dolgozzon segédmunkásként:P
2010. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még örülnék is neki, hogy orvos lesz.

Legalább okos.És milyen orvos lesz?

2010. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Engem nem az anyagiak zavarnának,hanem az,hogy...Orvosira csak a stréberek mennek,én meg azokat nem szeretem :S
2010. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Ha én lány lennék, szóba sem állnék egy utcasepőnél képzettebb pasival.

Az is csak akkor, ha nem ő a főnök a csapatban.

2010. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok, tűzoltók, rendőrök a legjobbbak :P Bár inkább az orvos, az nincs annyira életveszélyben :S
2010. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fizikusnak tanulok, gyakran reggeltől estig az egyetemen vagyok, az egyetem után doktorandusznak kell lennem, ha kutatni szeretnék, így valószínűleg nem lesz hamar állásom és keveset fogok keresni. (Igaz, ha lesz, az már szabadabb lesz, mint egy orvosé.) A párom orvosira jár. Úgy látszik, nem lesz pénzünk és közösen együtt eltölthető időnk (ami igaz az igaz, most sincs) de én ezért ha akarnék se tudnék lemondani róla. :)
2010. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
én orvosnak tanulok(igaz lány vagyok), de ugyanolyan normális vagyok, mint bárki más. nyilván nem leszek egyhamar gazdag meg ilyesmi, de csak azért dobni valakit mert a tanulmányai miatt csak a szülei pénzéből vesz ajándékot...ha ennyire a pénz számít, akkor keress pénzeset vagy olyat, aki ráér. sok orvos él ám normális életet.
2010. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ez csak egy elméleti kérdés. :)


Most kezdtem el újra gondolkozni, hogy mit is jelöljek be jövőre. Elég hosszú ideje orvosnak készültem, de mostanság egyre inkább látom a negatívumait és sajnos én az a típus vagyok, akinek kell valami (valaki), amiért (akiért) küzdhet. Hogyha emiatt még a párkeresésben is hátrányt szenvednék, akkor meg már nem tudom, hogy mi volna ez a valami.


Eddig úgy vettem észre, hogy a lányok azokat a srácokat nemigazán tudják komolyan venni, akik nem tudnak a saját lábukra állni, az orvosi mellett meg biztos, hogy képtelen volnék munkát vállalni. És tök rossz érzés belegondolni, hogy mondjuk 30 évesen nekem még csak egy albérletre meg egy BKV bérletre jutni, míg más osztálytársaim mér saját házban laknak és saját, prémium kategóriás kocsival járkálnak.


Tudom, hogy nem minden a pénz, de valahogy... :| Az egyetlen dolog, ami még az orvosi felé húz az a tanáraim és szüleim biztatása.

2010. aug. 21. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!