Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fura velem?

Figyelt kérdés
Szakítás után megbeszéltük,h jóba leszünk.Ő mondta anynira,h ne válljunk el haraggal,meg hogy maradjuk barátok.De tegnap mikor együtt buliztunk annyira fura volt velem.Mintha félne velem kettesbe lenni,félne mellettem jönni az utcán.miért lehet ez?
2010. aug. 21. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
ha te vagy a lany, akkor az o szajabol a maradjuk baratok, azt jelenti, hogy maradjunk szexpartnerek. legalabbis nagy tobbsegben.
2010. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én vgyok a lány.Szerintem nem arra gondolt,mert mikor szakitottunk azt se engedte,h átöleljem.sokat meg olyan furán néz rám,mint ha meg akarna csókolni....
2010. aug. 21. 10:33
 3/7 anonim ***** válasza:

azért mondta hogy legyetek barátok, mert úgy gondolta hogy még hátha.. és ezt látod rajta..

Majd lassan lemond rólad, sztem inkább hanyagold a kettesben levőséget egy ideig, meg ilyesmit, hogy ne hozd kísértésbe, annyira nem erőszakos a srác, de idő kell neki hogy "elfelejtsen"..

szvsz


"szexpartnerek..többségében" - ez így nagyon sztereotip

24F

2010. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akk miért nem hajlandó a békülésre?Tudja,h én szeretném ha lenne vmit.
2010. aug. 21. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ő szakított veled, és te még akarnád most is, akkor én sem értem.. :) ez is olyan se veled se nélküled..

Hagyd a csába, felejtsd el..

2010. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbálom,de nem nagyon megy...Sok dolgot nem értek vele kapcsolatba pl:elkezdi nézegetni a csajokat,majd nézi a reakciómat,hülyülök a haverjával nem tetszik neki....Ezeket vajon miért csinálja?
2010. aug. 21. 11:05
 7/7 anonim válasza:
nem emos a gyerkőc véletlenül?
2010. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!