Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/L vagyok és egy fura csajszi össze akarja magát mérni velem az utcán. A tét a pasija. Visszavonultam, de zaklat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, 162/46, mondhatni baba arc és háát nem tartom magam olyan csúnyának, viszont az önbizalmam így is a padlón van. Néha csak így az utcán sétálva szemezgetek a pasikkal, mert jól esik, hogy megbámulnak...gondolom sokan vagyunk így ezzel...

Ugyanez történt egyszer, szemeztem egy pasival, aki másnap felvett msn-re, beszélgettünk, jól elvoltunk, de nem tudtam, hogy van barátnője. Mikor megtudtam, rögtön leállítottam. Viszont a barátnője(18) elég harcias típus, s elkezdett engem elemezgetni, hogy miben jobb tőlem. Úgy gondolom (nagyképűséget félretéve), hogy jobban nézek ki. Elég telt lányról van szó, akit elkényeztettek a szülei...

Azt találta ki, hogy egyszer menjek ki vele az utcára, szólítsunk le egy pasit és döntse el ő ki a jobb. Mondtam, hogy visszavonulok, nekem nem kell a pasija, nem akarom őket szétválasztani, de ő csak azt mondogatta, hogy biztos azért vonultam vissza, mert beláttam, hogy ő sokkal szebb, mint én és nem bírnám elviselni a vereséget...

Elmentem onnan, de folyamatosan zaklat, hogy ilyen gyáva vagyok, s még csúnya is...

Szerintetek mit csináljak? Nem akarom elmondani a pasijának, mert abból megint csak balhé lenne...

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. júl. 18. 21:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Kirugod a lábait. orrba nyomod. és elfutsz.

Vagy hívod csák noriszt!

2010. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szard le a faszba, de ha nagyon akarja akkor menj el vele.:D Vagy majd én megmondom.:D
2010. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Aki annyira bizonyítani akarja az "igazát", az hazudik! :D Ergo sokkal szebb vagy, mint ő! Okosabb enged szamár szenved! Okos vagy! :)
2010. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:

úristen milyen emberek vannak -.-" ez elég gyerekes a csaj részéről..:D am sztem fölösleges a csaj véleményére adnod.. ha a pasik megnéznek akkor semmi gond, szimplán csak féltékeny.. am én is szoktam így szemezgetni és tényleg jól esik^^

18/L

2010. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
öld meg
2010. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a csajjal, látszik rajta, hogy nem lehet egy iq bajnok:S, ilyet normális ember nem csinál. Hiszen te megmondtad neki, hogy nem érdekel tovább a pasija.

Ha még egyszer beszól neked, akkor egyszerűen monjad azt neki, hogy " nézd, 100x elmondtam már, hogy nem érdekel a pasid, és ha ezt nem tudod megérteni, az csak a te szerény értelmi képességeidre utal" Innentől tarthat gyávának, vagy akárminek, te kerülsz ki jól a helyzetből, hiszen nem mentél bele a sértegetősdibe.

amúgy meg ne foglalkozz vele, hogy mit gondol rólad, hiszen csak féltékeny.

2010. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a csajt. És mondd meg neki, hogy mi a véleményed. Ha ez sem segít, tényleg magasról tojd le.
2010. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

micsoda ostoba csaj! az ilyeneket nagy ívben el kell kerülni.. hol zaklat? mert ha neten, msnen akkor töröld vagy tiltsd vagy ilyesmi..ha telón akkor ne vedd fel ne olvasd el az üzeneteit.. bár én tuti beolvasnék neki...

egyébként meg mi az hogy a tét a pasija?! sztem itt max a pasi dönthetne...

2010. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

te hallod ne légy nyuszi főleg ha tényleg szép vagy :) gyere össze a barátjával és akkor majd lehet fikázni hogy ki a szebb ha mégis megtetszettem neki téged meg otthagyott, naa gyerünk használd ki a lehetőséget :) és majd meglátod ha ügyesen gondolkodsz és játszod ki a lapjaidat még a végén a csaj elsírja magát :) de sose hagyd magad.... :)


17/F

2010. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

én már rég elküldtem volna a pic$ába, vagy letörtem volna kicsit...nagyon...az egóját. nehogy már engem idegesítsen egy elkényeztetett liba:O

de ha nem áll le kimegyek vele az utcára és versenyzek vele, vagy esetleg összeverekszem vele.

ne értsd félre, én békés természet vagyok, nehezen lehet felhúzni, sőőt még nem is verekedtem komolyabban, de hogy valaki folyamatosan a lelkembe taposson na azt már nem, előbb töröm el a karját...:$

L/16

2010. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!