Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/L vagyok és egy fura csajszi össze akarja magát mérni velem az utcán. A tét a pasija. Visszavonultam, de zaklat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, 162/46, mondhatni baba arc és háát nem tartom magam olyan csúnyának, viszont az önbizalmam így is a padlón van. Néha csak így az utcán sétálva szemezgetek a pasikkal, mert jól esik, hogy megbámulnak...gondolom sokan vagyunk így ezzel...

Ugyanez történt egyszer, szemeztem egy pasival, aki másnap felvett msn-re, beszélgettünk, jól elvoltunk, de nem tudtam, hogy van barátnője. Mikor megtudtam, rögtön leállítottam. Viszont a barátnője(18) elég harcias típus, s elkezdett engem elemezgetni, hogy miben jobb tőlem. Úgy gondolom (nagyképűséget félretéve), hogy jobban nézek ki. Elég telt lányról van szó, akit elkényeztettek a szülei...

Azt találta ki, hogy egyszer menjek ki vele az utcára, szólítsunk le egy pasit és döntse el ő ki a jobb. Mondtam, hogy visszavonulok, nekem nem kell a pasija, nem akarom őket szétválasztani, de ő csak azt mondogatta, hogy biztos azért vonultam vissza, mert beláttam, hogy ő sokkal szebb, mint én és nem bírnám elviselni a vereséget...

Elmentem onnan, de folyamatosan zaklat, hogy ilyen gyáva vagyok, s még csúnya is...

Szerintetek mit csináljak? Nem akarom elmondani a pasijának, mert abból megint csak balhé lenne...

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. júl. 18. 21:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
én csak szólnék a pasijának. persze kicsit kiszínezném hogy alázzam a retköt.
2010. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

huuu én agyon verném az biztos

16L^^

2010. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
mondd meg neki keményel hogy leszarod őt is meg a pasiját is és ha ezt nem képes felfogni akkor vald be hogy szégyelled magad amiért egy ilyen iq hiányos emberrel vitatkoztál :D
2010. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Abszolút ne foglalkozz vele, és okosan csináltad idáig... Hadd főljön a levében.
2010. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ha tényleg te vagy a szebb miért félsz tőle?

Állj ki vele amikor elnyerted a pasiját jól tépd meg a csajt utána majd kevésbé lesz harcias.Ne légy már ilyen nyuszi.Alázd le úgy hogy ha legközelebb meglát mennyen át minimum az utca másik oldalára.

2010. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Beszélj a pasijával.



"Azt találta ki, hogy egyszer menjek ki vele az utcára, szólítsunk le egy pasit és döntse el ő ki a jobb"


Hát ez nagyon gáz........

2010. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

ultragáz ez az egész!!

hámmá milyen zone romantica

meg hose luis....

Szar az egész úgy ahogy van! Te meg ne hagyd magad annak a takonynak! Mi vagy te? Valami lóvásárban képzeli magát az az öntelt liba? Szard le azt kész!

2010. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 bubuzéla ***** válasza:
Légy nő: ágyékbarúgod, aztán fejbe!
2010. júl. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!