Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/L vagyok és egy fura csajszi össze akarja magát mérni velem az utcán. A tét a pasija. Visszavonultam, de zaklat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, 162/46, mondhatni baba arc és háát nem tartom magam olyan csúnyának, viszont az önbizalmam így is a padlón van. Néha csak így az utcán sétálva szemezgetek a pasikkal, mert jól esik, hogy megbámulnak...gondolom sokan vagyunk így ezzel...

Ugyanez történt egyszer, szemeztem egy pasival, aki másnap felvett msn-re, beszélgettünk, jól elvoltunk, de nem tudtam, hogy van barátnője. Mikor megtudtam, rögtön leállítottam. Viszont a barátnője(18) elég harcias típus, s elkezdett engem elemezgetni, hogy miben jobb tőlem. Úgy gondolom (nagyképűséget félretéve), hogy jobban nézek ki. Elég telt lányról van szó, akit elkényeztettek a szülei...

Azt találta ki, hogy egyszer menjek ki vele az utcára, szólítsunk le egy pasit és döntse el ő ki a jobb. Mondtam, hogy visszavonulok, nekem nem kell a pasija, nem akarom őket szétválasztani, de ő csak azt mondogatta, hogy biztos azért vonultam vissza, mert beláttam, hogy ő sokkal szebb, mint én és nem bírnám elviselni a vereséget...

Elmentem onnan, de folyamatosan zaklat, hogy ilyen gyáva vagyok, s még csúnya is...

Szerintetek mit csináljak? Nem akarom elmondani a pasijának, mert abból megint csak balhé lenne...

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. júl. 18. 21:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Rá kell hagyni. Nagyon jól tetted, hogy eljöttél. De eleve, ha versenyre van szüksége, hogy elhiggye magában, hogy ő a szebb, akkor eleve kételkedik magában.


Hagyd rá, és tekintsd úgy, mintha ott sem lenne. Mintha nem létezne, hozzád sem szólna. Kezdj el mással foglalkozni, ha van kivel, akkor beszélgetni. Tapasztalatból mondom, ha egy embert levegőnek nézel, azzal kegyetlenül fel lehet idegesíteni valakit. :)


Egyszer volt, hogy egy gyerek ott óbégatott nekem (haverokkal voltam), én meg beszélgettem tovább a többiekkel, elmentünk billiárdozni, stb. A végére annyira ideg lett a gyerek, hogy belevágott egyet a pultba, erre a pultos kijön (197cm/102kg) pólójánál fogva felemeli a gyereket és szó szerint kidobta. :D Olyat röhögtem, azóta sem sikerült akkorát! XD

2010. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Ez a csaj nemhogy nem néz ki olyan jól, mint te de a viselkedése és az esze is alul van...

Szerintem ne ved dkomolyan az egészet...amit gondolsz at tedd de ne a balhé miatt mert a téged úgyse érint.

Én az efféle embereket én meg szeretném leckéztetni nagyon...igy csak avval tudnám ha belémennék s akkor hátha elhallgatna...

2010. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ez az a szituáció, amikor ki kell röhögni, és onnantól semmibe venni, mintha ott sem lenne, majd megunja. Az hogy szid meg elhord ilyennek olyannak, kb egyik fülön be, a másikon ki. Ignoráld!
2010. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Vedd elő a viperádat, vágd vele orrba, vagy tényleg szólj Csák Norissznak, de ha épp nem ér rá, megteszi Nemcsák Károly is!

:)

Komolyra fordítva, ne foglalkozz vele, vagy ha nem megy, ne futamodj meg, mert még vérszemet kap...vagy már vészemet is kapott!

2010. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Len az utszán
2010. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Légy nagylelkű, és hadd higgye, hogy beijedtél és elismered a fölényét.
2010. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

Nemcsák Károly a barátokköztből!

Eseteleg Bartal Zsolt!

Vagy a Géza!Somát is ő intézte el!

:)

2010. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 haggyámán ***** válasza:
100%

Wtd. Csak nekem tűnt fel, hogy sétált az utcán, szemezett egy fiúval, aki másnap felvette msn-re? Éjjel megálmodta a címed?


Amúgy igen, egyetértek, ne menj el, sz*rd le magasról a csajt. Ha azt mondja, hogy ő a szebb, akkor hagyd rá. Ne legyél gyerekes.

2010. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

11:11


Egy kisvárosban élek, ahol szinte mindenki ismer mindenkit, legalábbis, ha ma látok valakit, holnapra ki tudom deríteni, hogy ki az...


Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, tanácsokat!

2010. júl. 19. 14:41
 20/28 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel zaklatásért.
2010. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!