Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Olyan fura mostanában.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú,a jelek szerint én is neki. De egy hete olyan fura,ezt már ő is mondta,hogy nem tudja mi van vele.. Eleinte nem foglalkozott vele,de most már elnehezedett rajta az egész.. Ráírok beszélgetünk egy picit,aztán mondja,hogy pill és vissza jön egy óra múlva.Szokta mondogatni,hogy van egy furcsa érzése,meg kavarognak az érzései,hiányoztam neki.mindig a Children of Distance-emlékezz rám számát hallgatja. stb. Facebook-on reggel mindig kapok tőle egy zenét,"jó reggelt!;):)"komival együtt.De egy hete tényleg olyan fura,mintha nem is ő lenne hát januárban nem ilyen volt.De én is olyan furának érzem magam,mintha valami megváltozott volna,de mégsem tudom mi.:S Állandóan ilyen szomorú zenéket hallgatok,Riddler-kicsimnek meg ilyenek,van mikor nem is értem mi történik velem.:S Mit csináljak?Hagyjam magára?Várjam meg míg ő keres engem? Vagy mi? Én nem tudom mit tegyek?
2011. febr. 11. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami okbol szomoru probáld meg kicsit felviditani, kérdezd meg mi történt vele mostanság, mindenkinek jól esi egy kis törödés szerintem most neki is szksége volna valakire.
2011. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindig azt teszem,de van egy két nap mikor vagy nem jön fel,vagy én nem mek fel,vagy elkerüljük egymást. Kérdeztem már miért szomorú,nem tudja,de én se,sejtésem sincs.:S
2011. febr. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!