Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen "fura" velem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen "fura" velem ez a lány?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány az osztályban elég furcsán viselkedik.


Órán néha dobálja a haját, én mintha néha rám pillanata.

Néha megkérdezi az időt, meg hogy hanyadika van.


De van egy srác az osztályban aki kb fél éve udvarol a lánynak, de ez engem természetesen nem zavar, valamikor oda is megy hozzá, meg nem vagyok féltékeny rá, de néha úgy megnéz az a lány, hogy nem tudom mit gondoljak. :/

16F


2011. márc. 25. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ha tetszik akk próbálkozz be. ha nem akk hagyd. sztem megvan az esély h akarhasson vmit de semmi sem biztos ebben a mai világban ;)
2011. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja. A helyedben én is ezt tenném:) Szerintem aranyos srác lehetsz. Hajrá:) Főleg, ha néz..., egy lány nem véletlenül néz "annyit". Legalábbis én régen...meg talán most is, nem véletlenül nézek egy srácot annyit ideig:)
2011. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
UTOLSÓ AZ HOMOKOS????
2011. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 83% szerintem lány..és a srác helyében( tudod ha ő lenne a srác) akkor vagy rárepülne a csajra vagy hagyná...de mivel szerinte a srácnak van esélye, mert hogy a csaj nézi és a 83%-os csaj és ha ő néz egy fiút akkor tetszik neki..így biztatja a kérdezőt, hogy próbálja meg.


Homokos mi? Látom fáradt vagy már, mert késő van..

2011. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!