Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a pasitok lánybarátja túl közel érezné magát a párotokhoz? Csúnyán néz rád, irigy, durcizik ha ottvagy, képeket küld magáról a pasitoknak.

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 00:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én se emelem gyakran a kezem,de ezt már nem birnám élve elviselni! komolyra véve meg,ha kicsit megleckéztetnéd,akár szóval,akár egy poffal,akkor lehet picit visszafogná magát. de ezt a barátodnak kéne intézni,és ha szeret igazán,akkor meg is teszi.
2010. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük a srác szeméből:


- Én biztos nem dobnám azért a lánybarátomat, mert a csajom megkér. A barátok a belső privát szféra részei, ha egy kapcsolatban az egyik fél ide be akar nyúlni, az csak konfliktusokhoz és szakításhoz vezethet.


- Volt már lány ismerősöm, aki folyton küldözgetett képeket, jól is nézett ki, mégsem csaltam meg vele a párom. Nem is került szóba a csajjal a dolog, de ha szóba került volna, akkor sem tettem volna meg.


- Nem rajonganék érte, ha a párom bármelyik barátnőmet megverné. Egy ilyen dologból jó biztos nem sülne ki.


Hogy mit tennék a helyedben?:

Beszélj a pasiddal! Mond el neki, hogy mit érzel, hogy féltékeny vagy és zavar a csaj. Ne kérj tőle semmit, csak legyen tisztában az érzelmeiddel. Ha szeret, a többit már el tudja úgy intézni, hogy a barátnőjét sem bántja meg és neked sem lesz többé gondod a csajjal.


20F

2010. aug. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én nyíltan de kultúráltan konfrontálódnék... Kerek perec megkérdezném a lánytól, hogy mi problémája van velem, és elmondanám neki az én bajomat is. Hogyha dühöngve nekitámadsz akár fizikálisan akár verbálisan azzal nem oldasz meg semmit... Maximum még kevésbé leszel neki szimpi, még többet fog ártani neked. De nők között egy őszinte beszélgetés néha csodákat tesz.


Tapasztalat... Én egyszer egy olyan lányhoz mentem oda, aki bár sunyiban, de hajtott a barátomra. Nem bántottam, nem kiabáltam, de kíméletlen őszinteséggel elmondtam neki, hogy nekem ez mennyire fáj, és hogy mit gondolok róla. Néha elég, ha az ember szembesül azzal, hogy másnak fájdalmat okoz. Ezt a lányt a végén nekem kellett megvigasztalnom, mert zokogott, hogy nem akart fájdalmat okozni nekem. Végülis puszival köszöntünk el.


:) Ésszel, őszinteséggel és minimális bekészített jóindulattal mindent de MINDENT meg lehet oldani. A lányok többsége mélységesen empatikus, de nem azzal szemben akiből csak annyit lát, hogy dühöng és utálja őt.


21/L

2010. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.

szerintem nem pasiként kell neki a barátom,szimplán az a baja h már nem csak vele foglalkoznak,hanem én is ittvagyok,és inkább velem törődnek.

2010. aug. 21. 15:05
 15/22 anonim ***** válasza:
Akkor meg főleg bejöhet egy jóindulatú beszélgetés :) Gondolj csak bele, hogyha megleped ezzel, az többnyire tiszteletet vált ki, és azt, hogy egyenrangú félként kezel. Hogyha mindent megbeszéltek szépen nyugisan, azt biztosan jóérzéssel tölt el mindkettőtöket (és a barátod is tuti örülni fog h megoldódott a gond), illetve ha jóban vagytok nem fog durcizni miattad.
2010. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
az a vicces h jóban vagyunk elvileg...aztán egyik napról a másikra totál megváltozott...de nem akarom h azt gondolja h tartok tőle,vagy féltékeny vagyok.úgyis azt mondaná h neki a barátom csak egy szimpla haver.a barátomnak sem szimpi a viselkedése,és mondta is,h őt pont nem érdekli h mit akar a lány,meg h mit nem,leszarja.azt is mondta h nem akarja h csicskák miatt legyen gond köztünk.
2010. aug. 21. 15:44
 17/22 nikee165 válasza:
Én is kérdőre vonnám a csajt!!Hogyha meg neki állna feljebb lehet agyonütném!!A pasidnak meg tényleg szólj hogy ne fogadja a képeket és kerülje a csajt vagy mondja meg neki hogy nem érdekli őt...és ha ezek után is látnám hogy a csaj még mindig próbálkozik,tényleg jól elverném,hogy még ránézni se merjen!!
2010. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
megbeszéltem a barátommal,mert látja h zavar a dolog.azt mondta többet érek neki,mint holmi jöttment emberek,és kizárja ismerősi szintre a lányt,mert túl fontos vagyok neki h ilyenek miatt veszekedjünk :)
2010. aug. 23. 15:03
 19/22 anonim ***** válasza:
én tuti megverném, hülye kis pics@, mit képzel ő magáról???
2010. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
lerugnám :)
2010. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!