Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a pasitok lánybarátja túl közel érezné magát a párotokhoz? Csúnyán néz rád, irigy, durcizik ha ottvagy, képeket küld magáról a pasitoknak.

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 00:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Különösebben nem érdekelne, a párom engem választott, nem pedig őt, ez szerintem mindent elárul. Neked sem kellene foglalkoznod vele, hadd csinálja, ha jól esik neki.
2010. aug. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%
én megmondanám a páromnak,hogy koptassa le,jó gyorsan,és ha ugy se menne beolvasnák keményen a csajnak,és ha ugyse menne,ugy megverném,hogy a saját anyja se ismerné fel!!! én ezt tenném a te helyedben!
2010. aug. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Kirohognem.
2010. aug. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
ideges lennék..szóval megkérdezném hogy, hallod te mit küldözgetsz a jóskapistának képeket magadról ?? A pasid meg elfogadta a képeket ? Mert mondhatná azt is, hogy nem kell mert kit érdekelnek a képeid..szóval ha elfogadja akkor vele is elbeszélgetnék
2010. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
második vagyok. szoval,inkább megkérném elöször szépen a barátom,hogy ha már engem választott,akkor azt a másikat kerülje és koptassa le.Ha nem lenne megoldás ez,akkor lehet hagynám mind a kettöt a fenébe!!!
2010. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
második megint: de még elötte megtépném a csajt!!!
2010. aug. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Prímás Lancelot ***** válasza:

"LavaBurst válasza:


Elkapnám egy sötét sikátorban jól összeverném és megkötözöve élve eltemetném."

veled se húznék ujjat.. :D


de igen valami hasonlót.

2010. aug. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

osztálytársak sajnos.

eddig rendes volt velem,most meg egy helyen nyaraltunk,és azt hittem h szétcsapom...tudom h senki más nem kéne a barátomnak,csak azért ne a pasim döntse már el helyette h mit vegyen fel bulizni,meg melyik képet tolja fel közösségi oldalakra...nem akarok féltékenykedni,nem is vagyok az,de zavar.viszont a lánynál nem tudom mit érnék el vele ha nekimennék,lehet mégjobban csinálná h féltékennyé tegyen.

2010. aug. 21. 00:39
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha meg nyaraltatok akkor miért nem cselekedtél. Ott nehezebben jöttek volna rá, hogy mi történt vele. Lehet, hogy nem is arra gondolnának, hogy eltemete valaki hanem, hogy vízbe fulladt.
2010. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

háhhhh :D


nem vagyok én balhés,de szájbataposom egyszer :)

2010. aug. 21. 00:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!