Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már ismerek egy ideje (kb. 5 hónapja).

Tetszettünk egymásnak, de most elhidegült. A probléma az, hogy túlságosan is hasonlítunk néhány dologban. Szerinte én bunkó vagyok. Részben egyet értek, de mindig ilyen voltam és az elején ez tetszett is neki és egyébként ő is ilyen (ő is elismerte). Én már szeretem egy ideje, de most nem igazán érdeklem, azt mondja csalódott bennem.

Mit kellene tennem szerintetek? Hagyjam?

f/22


2010. aug. 20. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
HA nem érdekled akkor valószínűleg talált egy olyan valamit vagy valakit aki jobban érdekli. Amúgy a bunkóság jó, szerintem sokra lehet vele menni, csak jól kell használni.
2010. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet bunkónak lenni azzal, akit szeretünk? :O Na mindegy, ez csak úgy felvetődött bennem. Mit mondott, miért csalódott benned?
2010. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

18:58-as


Elvileg ő is a bunkó fiúkra bukik. Ha bunkó voltam vele az azért volt, mert ő is az volt velem. Ő többször volt az velem, mint én vele, csak hát... ő lány.

2010. aug. 20. 19:10
 4/7 A kérdező kommentje:

18:51-es


Igazából ez nem derült ki mert fogalma sincs róla szerintem. Mindig mást mondd.

2010. aug. 20. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes vele foglalkozni. Ha nem kellesz neki így bunkón , pukkadjon meg. Találjon jobbat nálad!
2010. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az eszem nekem is ezt súgja, csak utálok kudarcot vallani... meg sajna kicsit már beleszerettem.
2010. aug. 20. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:

ez nem a te kudarcod. Te tudod őt szeretni. Ettől értékes vagy. Ez az ő kudarca, ő csalódott. Attól még, hogy ő már nem úgy érez irántad, te nem lettél kevesebb akkor se ha úgy érzed. Hamis érzet.

Ne legyél letörve, csak fogadd el. Tudom, leírni könnyű.

De ha neki nem kellesz, majd másnak igen. :)

2010. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!