Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok a jelek, vagy honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jelek, vagy honnan tudom h tetszek egy lányak?

Figyelt kérdés
Szval h tetszik nekem egy lány és tegnap együtt voltunk szórakozni egy barátunknál.Aztán úgy vettem észre h nem vagyok rokonszenves neki.Az érintések,meg egymásra nevetések mikor egymás szemébe nézünk az jelenthet valamit?Vagy csak én vagyok ennyire megőrülve töle h ezt gondolom h tetszek én is neki?:$
2010. aug. 20. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha szemközt köp vagy megrugdos az tuti jel ;))
2010. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hehehe:D..rugdosás meg köpködés nem volt..de a pulcsi végével voltak "ütögetések",meg volt kisebb érintés is.Hát nem tudom,remélem valaki tud mondani valamit így kivülállóként:)

Azért köszi Neked:D

2010. aug. 20. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
a kisebb érintések nagyon jók (: sokat számít az is, hogy szemez-e veled. meg ha keresi a társaságod, pillantásod. :P ha sokat mosolyog rád, akkor már biztos hogy van valami. vagy csak nagyon utál x)
2010. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Hát az azért nem hiszem:D..csak egyetlen egy gubanc van:/..h van csávója,de ő meg nem foglalkozik annyira szegénnyel:(..a haveromék mondták h startoljak rá,hisz úgy sem foglalkozik Vele..csak ilyenkor meg abba gondolok bele,h lehet h csak velem akarja féltékennyé tenni a csávóját:Sazért is tettem fel a kérdést,h szerintetek akkor ilyenkor mi van?:S
2010. aug. 20. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:

A lányok először mindig próbára tesznek. Minél durvább, annál jobban szeret...

:D

2010. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ez miért jó nekik?:DVagy mit tudnak leszűrni a dologból?azt h h reagálunk az ilyen dolgokra?
2010. aug. 20. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12%
Felkínálja a fingóját
2010. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!