Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem a volt bnőm?

Figyelt kérdés

lassan 2 éve,hogy szakítottunk,de nem hajlandó velem szóba állni,hallani sem akar rólam,ha bejelölöm valamilyen oldalon azonnal töröl,ez azért furcsa mert ő azt mondja túl tette már magát rajtam,2 kapcsolata volt rajtam kívül eddig(20 éves) de mindegyikőjükkel jóba van,akkor meg miért ilyen velem? közös megegyezéssel szakítottunk,nem volt kiabálás semmi megcsalás,ezért nem értem őt,én nekem 2 barátnőm volt rajta kívül,de mindegyikőjükkel jóban vagyok ő meg szinte gyűlöl.

21/F


2010. aug. 20. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak te érzed úgy, hogy közös megegyezéssel szakítottatok, lehet, hogy ő szerette volna folytatni, csak jobb híján rámondta, hogy legyen vége. Nem lehet tudni. Valószínűleg sok tüske maradt benne. Szerintem egyelőre hagyd. Lehet, hogy még évek kellenek neki ahhoz, hogy kulturáltan tudjatok kommunikálni.


Azért mondom, mert sztem pl. az én exem is meg van róla győződve, hogy mi korrektül, harag nélkül szakítottunk. Megkérdezte, haragszom-e. Mondom: nem. Aztán pár nap múlva rájöttem, hogy igenis haragszom, és azóta is ki nem állhatom azt az embert.


Szerintem sok ki nem mondott sérelem lehet a volt barátnődben. Nem tudom, mennyire fontos az neked, hogy jóban legyetek még most is. Lehet, hagynod kéne inkább, nem tudhatod, mi játszódik le benne.

2010. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy darabig ne keresd.Ha akkor sem változik a helyzet, ne foglalkozz vele. De ha folyamatosan írsz neki,azt fogja hinni, hogy még mindig szereted.


17/L

2010. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért fontos neked, hogy jóban legyél vele?
2010. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudom,sokat gondolok rá mostanában, közel lakunk egymáshoz ehhez képest már jó régen nem láttam,nem lett volna ő rá időm anno suli mellett dolgoztam is,és úgy meg nem akartam járni vele,hogy elhanyagoljam,ő nagyon szeretett akkor engem többször el is mondta,meg éreztem is,de ezzel hogy szakítottunk nagyon megbántottam,fiatal vagyok nagyon,de én eltudnám képzelni vele a jövőt is akár eszembe jutnak régi emlékek hihetetlenül önző lány volt,ha kettesben voltunk csak az érdekelte,hogy mi van velem,nem kezdett el a saját bajáról gondjairól beszélni,mert azért valljuk be a legtöbb lány csak mondja és mondja:D volt olyan időszak mikor barátok voltunk szilvesztert is együtt töltöttük és rá pár hónapra romlott meg a viszonyunk,de az okát nem tudom,én próbáltam azóta békülni,újra megpróbálni,bizonyítani neki,de nagyon a kudarctól menekül szinte előlem,és az idő ellenem dolgozik,jelenleg nincs senkije,de szeptembertől elkerül Pécsre tanulni,és annyira félek,hogy lesz ott valakije,nem tudnám elviselni,hogy mással van.
2010. aug. 20. 15:08
 5/7 A kérdező kommentje:
*önzetlen bocsi!
2010. aug. 20. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Szereted te azt a lányt:) kívánom hogy visszamenjen hozzád, és ha vissza megy becsüld meg:)
2010. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. aug. 20. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!