Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm nemigazán érezteti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm nemigazán érezteti velem hogy szeret. Mintha én többet adnék bele a kapcsolatunkba. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Én 22 ő 18 éves. Én gyakran meglepem, akár virággal csak úgy random, vagy viszek neki bon-bon, forró csokit és sütit, vagy ha nincs előre megbeszélve akkor is meglátogatom, meglepem. Ő viszont csak MONDJA hogy szeret és hogy hiányzom neki, de cselekvésben ez nem testesül meg. Vagy ez általánosan elfogadott, hogy ilyen dolgokat csak a férfinek kell csinálni?
2010. okt. 28. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért, milyen "cselekvéseket" vársz el tőle?


Én ezeket: ölelgetés, csók, mosolygás, illetve odafigyelés, előzékenység tettekben való megnyilvánulása. Na meg persze szex, de az talán egyértelmű.



Ezeket nem: elhalmozzon ajándékokkal, vegyen dolgokat, megcsináljon dolgokat helyettem.


Te hogy vagy ezzel?

2010. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában azt szokták mondani azt adsz egy kapcsolatba ,amit kölcsönösen Te is elvársz.

Van aki máshogy mutatja ki hogy szeret,és csak akkor mondja ki azt a szót is ,ha tényleg ugy van.Reméljük Ő nem ilyen hogy sűrven használja csak ugy, és ha mondja érzelmeken alapul az a szó.Ha igazam van akkor nincs gond,mert szeret Téged, csak nem tudja hogy mutassa ki.

2010. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak lányok, akik úgy gondolják,hogy csak a pasinak kell figyelmességgel elhalmozni a csajt. Sőt, vannak olyan emberek, akik nehezen jönnek rá, mivel tudnak kedveskedni.

Az exbarátom pl. csak szimplán nem szeretett... Dönts te, hogy melyikről van szó, te ismered. De ha simogat, bújik, puszilgat, valószínűleg nincs baj.Egyébként én néha kellemetlenül érzem magam, amikor a barátom kedveskedik, mert nem akarom h úgy érezze hogy kötelező vagy ilyesmi.

2010. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 harcosangyal ***** válasza:
Én személy szerint eddig nem igazán leptem meg semmivel csak névnapjára és szülinapjára. De már nagyon akartam valamit csak sose tudtam mit tegyek, vegyek, csináljak. Most sütöttem neki palacsintát csak úgy spontán meglepiként és nagyon örült neki :) 8 hónaposak vagyunk... Szóval nem lehet, hogy esetleg még ő se tudja mivel kedveskedjen neked? Én is snassznak tartottam egy palacsintát de rájöttem, hogy az ilyen kicsi dolgok is sokat számítanak. Ill. ilyen kis apróságokkal kedveskedek neki mint pl a telómba az üdvözlő üzenettel és odaadom, hogy ő kapcsolja be;) Az elején szerintem még inkább a pasinak kell figyelmes lenni ilyenekre amolyan hagyomány feelinggel de egy idő után már mindkét félnek illik avagy jól esik a másiknak.
2010. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!