Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszúl tettem vagy csak ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszúl tettem vagy csak ő nem érti a tréfát?

Figyelt kérdés

Április bolondja alkalmából megvicceltem a páromat, aki viszont nem vette jó néven...


Szóval az volt, hogy a két kezét odakötöztem az ágy támlájához meztelenül és úgy csináltam, mintha szeretkezni készülnénk, ő is azt hitte, mire felöltöztem és otthagytam nevetve.


Azt mondta, amíg távol voltam nem tudott ajtót nyitni a postásnak sem.


Hát...ja



2021. ápr. 3. 04:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
#9: Azért legalább kárpótoltad azért a remek, rendkívül mulatságos tréfáért, amin ő is kétségkívül őszintén nevetett utólag?
2021. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ahelyett, hogy a párod legalább annyit mondana, hogy "Bocsi szivem, de ez nem fér bele és ha még egy ilyet csinálsz elhagylak, mert ez nem normális" inkább nevetett ezzel azt jelezve, hogy "$z@rd le, hogy mérges voltam, legközelebb is vegyél semmibe nyugodtan."

Megérdemlitek egymást.

2021. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
És mindeközben te? Elmentél boltba? Dolgozni?
2021. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#10 nemierőszak haha, poén
2021. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rohadtul nem vicces.


Mi pl két napja arra keltünk, hogy a szomszéd házból konkrétan dől a füst, jöttek a tűzoltók, mentők, rohammentők, stb. Ez bármikor megeshet nálatok is, akkor is, mikor ott fekszik tehetetlenül a másik, te meg magára hagyod.


Ostoba vagy, de ő is, amiért nem bcott ki ezért a kis "tréfáért".

2021. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!