Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek benne, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek benne, hogy egyszer mindenki megtalálja azt az embert, akihez "hozzá van rendelve az élete" Azaz a nagy Ő-t? 17L

Figyelt kérdés
Én valamiért nagyon nem találom
2010. aug. 19. 23:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne. Szerintem az emberek nagy része egyszer felnő odáig, hogy képes legyen megosztani valakivel az életét, és őt feltétlenül szeretni. Akivel ekkor találkozik, és nincs kirívóan rossz tulajdonsága számára, akkor ő lesz a nagy Ő.
2010. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

A pozitív hozzá szólók akik válaszukban azt írják igen meg fogod találni a nagy őt annak a hátterében nincs más mint nyugodt biztos családi háttér és kényelem. Ennyi. Amíg szar a családod nincs normális baráti köröd addig ne is álmodj arról hogy rendeződni fog a magán életed. Tedd rendbe a szobád, járj jó cuccokban, nevess viccelődj még azzal is aki nem tetszik. Nem tudhatod lehet hogy éppen egy nagyon csúnya pasi haverjával fogsz össze jönni és végül annak a csúnya pasinak köszönheted mind azt. Tehát mi a lényeg? Biztos családi pont. Ha nyugodt életed van és nem vagy mérges ezt mindenki érezni fogja rajtad és meg fogod találni. Nem hinni kell ebbe hanem tenni érte.


De nyugi én is így érzem sok sok tingli-tangli kapcsolatom volt már nagyon úntam hogy engem sose szeretnek végül elhatároztam VELEM van a baj, próbálok békében élni a családommal ez által az a kisugárzásom a csajok fele hogy számomra nem fontos Ő igy hát elkezd felém hajtani mert érzi a pozitív hozzá állást. Ennyi!!!!


Lecke? Már is neki állhatsz rendet tenni előbb a szobádban hajts végre olyan feladatokat magad körül amik végeztével mond magadba "igen ha megcsináltam megérdemlek egy normális szerető pasit" És íme észre se veszed meg fogod találni.

Rem. segítettem.

20/F

2010. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem létezik ilyen. Mármint olyan igen akivel letudod élni az életedet, de olyat kell keresni aki nélkül nem .
2010. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hát az a nagy igazság, hogy nekem a gimiben nagyon sok öreg tanárom volt, akinek se kutyája se macskája, se senkije :D Tehát hozzájuk tuti nem volt hozzá rendelve senki.:D
2010. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!