Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mindenki megtalálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mindenki megtalálja a párját?

Figyelt kérdés
Üdv. Elkeseredésemben teszem fel nektek ezt a kérdést.Szánalmasnak tartom magam amiért a családomban én vagyok az egyedüli nő aki egyedül van és kezdem azt érezni hogy egyedül is maradok.Próbálkoztam mindennel kivéve a társkereső oldalakat mert sztem az a legalja a dolgoknak(ha valaki így találta meg a párját bocsánat).De sajna semmi siker.Talán túl rámenős vagyok és szinte már erőszakosan kutatok? Tanács kéne nem is válasz...
2010. jan. 7. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Használd a társkeresőt. Egyáltalán nem szégyen, sőt, ésszerű. Túl kevés emberrel találkozunk egy nap, így szinte kizárjuk az esélyt, hogy a normális életben megismerkedjünk a nagy Ő-vel..


Anyámnak volt 4-5 rosszul sikerült randija az egyik társkeresőn (semmi extra, csak nem tetszett neki a pasas), aztán a 6. randin megismerte azt a férfit, aki 2 évre rá feleségül vette.. Mai napig nagyon boldogok.

2010. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia:)Sokan azt gondoljak,hogy az igazit keresni kell...azonban en valahogy ugy gondolom,hogy valahol mindenkinek megvan a parja...nem art neha azert eljarni ide oda...ismerkedj sokat...meglatod neked is eljon:)Sok sikert!
2010. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

meg fogod, nyugi..


hány éves vagy?

2010. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet megmondani.

Attól is függ, hogy milyen idős vagy, fiatalabb korban könnyebben megy. Szerintem nem kell görcsölnöd, ha össze kell jönnie a dolognak, akkor úgyis össze fog, pont amikor nem is számítanál rá. (szerintem sem neten kell ezt elintézni, nagyot csalódhat az ember:)) Sok sikert, és szerintem ne idegesítsd magad ezen, nem mindenki találja meg olyan könnyen a párját --> még én sem.

2010. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csak remélni merem, hogy mindenki megtalálja...

Sokszor van, hogy úgy érzed, hogy na igen...ő az!

Aztán kiderül hogy mégsem...

Vagy éppen csak te gondolod így, és neki nem te vagy az.

Nem egyszerű dolgok ezek, nagyon nem...

2010. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen ahogy az utolsó mondja én azt hittem ő a nagy ő de neki nem én voltam.
2010. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem mindenki...ez tény.
2010. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csupán azért merül fel bennem ez a kérdés mert fájdalmas nézni a 18 éves hugomat aki 3 éve él boldog párkapcsolatban és én aki 22 egyszerüen egy értelmes párkapcsolatot nem tud felmutatni és kezdek kétségbe esni...

2010. jan. 7. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!