Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megesett már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett már veletek olyan, hogy beleszerettek egy olyan fiúba/lányba, aki nagyon messze lakik tőletek? :s

Figyelt kérdés

Egy éve ismertem meg egy kávézóban véletlenül leöntött kávéval. Azóta jóban vagyunk, és msn-en, és telefonon tartjuk a kapcsolatot. Sajnos én budapesti vagyok, ő pedig Pécs mellett lakik. :s Ezért nagyon ritkán tudunk találkozni egymással. Eddig háromszor sikerült feljönnie pestre, és borzasztóan szokott hiányozni. Tényleg, tiszta szívemből szeretem, de ez szerintem mind a kettőnk számára nagy kínzás. Azt tervezi, hogy mikor fősulira megy, megpróbál Budapestre felköltözni, dehát ez is olyan h vagy összejön, vagy nem. Voltatok már hasonló helyzetben? Az is eszembe jutott már, hogy talán el kellene engednünk egymást. Szeretném valaki NORMÁLIS, kívülálló ember véleményét is elolvasni. Köszi, előre is. :)


17/L


2010. aug. 19. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

a táv kapcs szerintem egy idő után rossz.. Nekem is volt..Fél évig tartott,mert a srác utána megcsalt..Állítólag nem bírta,hogy távol vagyok tőle.

17/L

2010. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
annyira édes vagy. jó olyan fiút hallani, aki tud szeretni. Nem akarlak elkeseríteni, te nincs nagy jövője a távkapcsolatnak.:S tényleg annyira sajnálom..De reméljük sikerül felkerülnie a csajnak pestre. Én szorítok nektek
2010. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok mint te, csak az én barátom iskola időben Londonban lakik. 2 havonta szokott Mo-ra jönni. Eddig jól bírjuk, főleg, hogy most itt a nyár és itthon van :)

Szerintem ha tényleg szeretitek egymást tartsatok ki :) Minél jobban hiányoztok egymásnak annál jobb együtt lenni.tapasztalatból mondom. Sok sikert nektek :)

17/L

2010. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

megesett.

most is ez van..

de nálunk még csak alakulgat a dolog.. rem lesz vmi :\

de a szerelem mindent legyőz(:

2010. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, éppen fordítva van: én vagyok a lány, Ő a fiú :D:)) egyébként ő is így van vele; tényleg más mint a többiek.. :)
2010. aug. 19. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!