Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megesett már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett már veletek, hogy mindketten szerettétek egymást, de mégis úgy alakultak a körülmények, hogy szakítottatok?

Figyelt kérdés

Konkrétan 2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel (ő 19 én 20). De ősztől megyek ki Erasmussal fél évre Angliába. Nem tudom, mit tehetnénk. Azért fél év, hosszú idő egymás nélkül. Tanácstalan vagyok. Ha meg most szakítunk, nem tudom, mi a garancia arra, hogy utána újra egymásra találunk.

Ez az Erasmus nagy lehetőség számomra, de most picit megbántam, hogy jelentkeztem rá. Nem sejtettem, hogy ennyire mélyen fog érinteni ez az egész.


2011. márc. 17. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát fél év alatt minden tönkremegy.mer angliából nem rohanhatsz haza. ne menj oszt kész
2011. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem fél év nem olyan hatalmas idő, ha igazán szeretitek egymást. Vannak akik évekig élnek távkapcsolatban.

Egy ilyen helyzetben nálam csak az lenne a kérdés, hogy érdemes-e a másikért várni fél évet. Ha igen, nincs semmi gond.

2011. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha 2 ember szereti egymást, és elkötelezett, akkor nincs semmiféle körülmény, ami miatt "úgy alakulhatna", ezen gondolkozz el, a többi az csak rizsa
2011. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az Erasmust ki ne hagyd semmi pénzért, mert ilyen lehetőség tényleg csak egyszer adódik; konkrétan ha megkaptad az ösztöndíjat és nem mész el, többet nem pályázhatsz, legalábbis erre a típusú ösztöndíjra nem. Azt a pár hónapot meg simán ki lehet bírni, repülővel egy délután alatt(beleszámítva a reptéri várakozást) itthon lehet lenni, nem a világ végére mész. Kimész szeptemberben, mondjuk október közepe körül kimegy hozzád a barátnőd egy hosszú hétvégére, karácsonykor úgyis hosszabb hazajössz hosszabb időre, február elején meg már hazajössz. Tényleg nem értem, mit kell parázni ezen. Én nem voltam kinn Erasmussal (nyári egyetemen voltam Hollandiában 1 hónapot egyszer) de rengeteg csoporttársam úgy ment ki, hogy stabil kapcsolata volt és közülük egyikük se (emiatt) ment szét! Azt fogod megbánni, ha itthon maradsz, de azt nagyon.


25 N

2011. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Sosem értettem miért kell az miatt szakítani két embernek ha igazán szeretik egymást, mert a másik néhány hónapra kimegy külföldre. Ha igazán szeretitek egymást akkor kibírjátok..tartjátok a kapcsolatot Skypon és ha lehetőség van rá akkor ő megy ki hozzád egy hosszú hétvégére vagy te jösz haza.


Szerintem még meg is erősítheti a kettőtök kapcsolatát, hiszen egy stabil kapcsolat nem más mint "próbák" sorozata.:)


L/19

2011. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megesik. Igen.

Van egy fiú. 7 éve szeretem. És ő is engem. Mindmáig nem tudunk egymás nélkül létezni. De egymással sem..

Ő a komoly elképesztően jóképű matekzseni, én a bohókás jó tanuló, de egyáltalán nem okos szép lány. Sosem tudunk együtt lenni huzamosabb ideig. De külön sem...minden nap látjuk egymást. Nehéz dolog ez.

2011. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a lány igazán szeret, meg fog várni...viszont ha nem akkor "nem tök mindegy"...
2011. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Pontosan fél éve élünk egymástól messze a barátommal, Ő Szegedre jár suliba, én pedig Pestre. Azóta háromszor találkoztunk. Nem mondom, hogy könnyű, de ha tényleg szeretitek egymást, akkor az a fél év csak erősíteni fogja a kapcsolatotokat.


L/21

2011. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Én nem bírom a távkapcsolatot, szerintem nincs jövője. Anyukám viszont 8 éve van együtt a párjával, de ő a munkája miatt csak 1-2 hetekre vagy 1-2 napra jön haza 1-2 hónap vagy több után. Ők simán bírják.
2011. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
emiatt nehogy szakíts már.. fél év ahogy mondták tényleg nem sok idő annyira. én is most külföldön vagyok ösztöndíjjal fél évet. igaz, kapcsolatom nekem sincs, de sokaknak akik itt vannak van. ha tényleg szereted akkor fura h ilyen egyáltalán megfordult a fejedben..
2011. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!