Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lesz már jó a szinkron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már jó a szinkron a facebook és a tumbrl között a fuckyeah-n?

Figyelt kérdés

hiába rakja ki az admin az üzenőfalra, hogy új poszt van, csak a "not found" jön be. persze ha rámegyek a kezdőre, már látom, de idegesít a sok paraszt kommentelő, akik állandóan ezen akadnak fenn.

(tudom, kategória fail, de így biztos hamar megtaláljátok :P)


2010. aug. 19. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

na akkor végre kikerülhet a kommentem gec1.


amugy a fészbuk egy kalap szar a közepén fossal töltve de azért lájkolom

2010. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy néz ki, talán megoldódott... lekopogom :P
2010. aug. 22. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
olyan idióta vagy hogy már fáj... honnan a szarbol tudnánk mi h mikor lesz jó?? és igen kva nagy kategória fail meg minden amit csak el tudsz képzelni mer egy rakat fos vagy... gondolom csak azért írtál ide hogy aztán a kis meleg barátaidnak el tudd dicsekedni hogy na a te kérdésed a fuckyeah említése miatt ki is került oda... retkes szánalmas vagy hidd csak el te idióta sz@rláma, ásd el magad 5 emelet mélyen...
2010. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez kemény volt! XD
2010. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
aki nem érti a poént, az ne hisztizzen... irigyellek, hogy neked ez a legnagyobb problémád, hogy ide írtam viccből. máskülönben mér írtál volna ilyen "emelkedett" hangnemben? szánalmasabb vagy, hidd el.
2010. aug. 23. 13:40
 6/7 anonim ***** válasza:
te vagy a retekszánalmas ha azt hiszed ezzel kva poénos vagy öcsém... nagyon égő vagy hidd már el, inkább töröljed magad mint itt égőzzél te kis pitiáner szaráhzi
2010. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kedves bátyám, inkább te "égőzöl" itt, akármit is jelent ez.

oké, neked nem jött be, na de ennyire felhúzott a kérdésem? nyugodj le picit, vagy keress fel egy szakembert, aki kezelni tudja az agresszivitásodat. remélem nem kerülök veled szemben az utcán, mert az ilyenekből lesznek a pszichopaták. mert a káromkodástól aztán nagymenő leszel. ha valaki engem kérdez, poénkodással próbálni menőzni nem olyan gáz, mint trágársággal és fenyegetőzéssel

2010. aug. 30. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!