Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik többségének a kék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik többségének a kék bociszemű, az őzikeszemű, vagy a macskaszemű csajok jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
esetleg a göndör vagy szögegyenes hajú lányok, a tépett rövidebb, vagy hosszú hajú csajok, a feketék vörösek szőkék....
2010. aug. 19. 22:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem a tyúkszemes -akár a lábujján is lehet az a legszexibb- lányok jönnek be. :)
2010. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
cicaszeműre sminkeltek:P:P De nem az az eltúlzott smink.
2010. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

hát köszi a válaszokat, a vicceseket is :)

a cicaszem az olyan, hogy mandulavágású, olyan kleopátrás, a macskéknak általában zöldes szemük van, az őzikeszem meg olyan mint a macskáknak, csak nagy és barna, a kék meg onnan jött, hogy volt egy világoskék óriási nagy szomorú szemü csajszi, gyönyörű szemei vannak


írjátok be hogy ld50.com/page/models/arweny


és ugyanez csak Arweny2 :) szép szemű baba arcú :)


rólam vannak képek de biztos nem tölthetem fel ide mer letörölnék, én nem vagyok celeb :P


elképesztő milyen sok választ kaptam :) mégha értelmetlen is a kérdés


a vasalt haj az nekem is tetszik, írtó szexi, de kinek mi áll jól

2010. aug. 19. 23:51
 14/21 anonim ***** válasza:
64%

én szeretem kinyalni a barátnőm punciját, mert élvezem, ahogy élvez, és nyög. Szeretem mert finom, jó illata van, és nagyon izgatónak találom.

Ne mond már meg nekem, hogy mit csináljak. Ha te nem szeretsz nyalni akkor ne nyalj. Az a te bajod.

2010. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
hopp, ezt nem ide akartam :D
2010. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
:D
2010. aug. 21. 19:17
 17/21 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj de ilyet kérdezni??!!!!-.-" ez teljesen egyéni.Ember és ízlés függő.Mindenkinek más...
2010. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Az igazán szép nő elegáns és szolid sminket hord nem olyan vakolatot amit glettvassal kell lehúzni!Bár minden pasinak más más az ízlése ilyen téren! Igazából nem a szemed vagy a hajad számít hanem úgy egészében az összhang!
2010. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Arctól függ kinek milyen haj áll jobban, de spec nekem a hosszabb hajúak és barna, bár a rövidebb vállig érő hajak is bejönnek, kérdés milyen hozzá a búra, szem meg szinte mindegy, más nem mondod neki hogy


Szép a szemed, kár hogy üveg

2010. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
:D
2010. aug. 21. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!