Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a lányok nagy többségének a rossz fiúkkal?

Figyelt kérdés
A jókban semmi izgi nincs..:P
2009. febr. 7. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj velük, hogy megbízhatatlanok, léhűtők, zűrösek.

majd eljön az idő, amikor rájössz, hogy nincs az pénz, amiért egy zűröktől mentes, nyugodt párkapcsolatot lecserélnél egy problémás rosszfiúra.

2009. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

az, h általában a "rossz fiúk" nagyon csábítóak, ígérgetnek mindent, aztán sosem tartják be, sz@rnak utána a saját barátnőjükre, aztán meg lesnek, hogy miért lett vége... mi naivak meg még megbocsájtunk nekik:S

Tapasztalatból mondom:/

2009. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1 ideig erdekesek. vonzoak. mert kihivas. mert extrme. mert vad. 1 ejszakara tokeltesek.

de hosszabb tavon nem eri meg a szenvede4st. mert vszinuleg a csaj szerelmes lesz, a srac meg le se xarja. megalazza mindenki elott. megcsalja fuvel faval. hazudozik. vegul ha kiderul atmegy aldozati baranyba es visszakonyorgi magat, eskudozik h szereti es megvaltozik. aztan persze kezdodik minden elolrol.

ha nekik nem kell komoly kapcsolat ok. de akkor a masiktol se varjak el h komolyan gondolja.

szerinted mindez hol jo? hol eri meg? bizalom nelkul nincs kapcsolat.

2009. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Hát ez nincs így.. A nők többsége a rosszfiúkat jobban szereti. Mert arra nem gondolnak, hogy mi lesz, ha otthagyják őket...

És ne hidd azt, hogy a jófiúkban nincs semmi izgi..

Bár szerintem a legjobb az arany középút :P

2009. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert a rosszfiúk csak addig izgalmasak, amíg a nő kalandokra vágyik és nem akar megállapodni, csak élvezni az életet, de onnantól kezdve, hogy már megfordul a fejében egy komoly kapcsolat lehetősége, a családteremtés, az összeköltözés(és ez a nőknél elég hamar megtörténik), akkor egy "rosszfiú" szóba sem jöhet...egy megbízható, stabil, biztonságos kapcsolatot nem lehet kiépíteni egy iszákos,nemtörődöm,szarok a világra,hazug, link alakkal
2009. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem sokan vannak így, de nekem csak a jófiúk izgik... Mert azt tapasztalatam, hogy akik rosszfiúk, azok bunkók, műveletlenek (vagy titkolják), negyképúek stb. Ebben semmi izgi nincs. Nem szeretem, ha hülyének néznek, és az az első kérédük, hogy na akkor dugunk? Aztán meg én vagyok a... mert nem vagyok mindent elhívő kis ... Ez az én tapasztalatom... A jófiúk izgit. :D
2009. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy kicsit lehet vitázni a fogalmakkal, hogy kik is a rossz fiúk. Azok a fiúk, akik megcsalnak, semmibe veszik hogy nő vagyok, vagy érző lény (azok a közönséges,flegma, rátarti farokmajmok ) azok SÖPREDÉKEK, a negatív bizonyítvány az emberekről. (Persze a nőkbők is egy rakat ilyen van). Egy rossz fiú lehet intelligens, sok titokzatosággal, és bujasággal körüllengve, amit csábítónak élhetünk meg. Lehet hogy valóban egy léhűtő, de ezt akkor fel is vállalja a nő előtt, és nem akar esküdözni hogy megváltozik és kompromisszumokat kötni. Legalábbis az én "rossz" fiúim ilyenek voltak, és nem bántottak meg azzal hogy olyanok amilyenek, mert ezt vállaltam. A nő dönthet mit akar. Most azért mégiscsak egy "jófiúval" találkozgatok. Annak ellenére hogy egy kicsit betőrhetőbb, ugyanolyan izgalmas tud lenni a vele való lét, nem beszélve arról hogy ezt már én is komolyan godnolom:):):):)Csak azért forgattam ki ennyire a dolgokat, mert szerintem fontos különbséget tenni a rossz és a sz.. pasik közt.
2009. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

nekem minden vágyam egy rosszfiú, egy igazi laza, belevaló, magabiztos BIKA, aki a szive mélyén kedves, odaadó barát és mesés (leendő) férj és családapa. tudom, hogy LÉTEZIK ilyen és meg fogom találni.

elegem van a puhány, lányos nyápicokból.

szóval én azért szeretem őket mert ők a szememben a FÉRFIAK.

2009. febr. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hány éves vagy?
2009. febr. 8. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!