Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm nem engedi fenékbe de én igényelném?

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 09:12
 81/105 A kérdező kommentje:
Mr. Anal 😂 ez tetszik 😀 hízelgő becenév
2021. márc. 27. 16:17
 82/105 anonim ***** válasza:
68%
Ugye szívesen 😃
2021. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 anonim ***** válasza:
100%
Nem amúgy most az analis beceneveket felretve az analis szexxel önmagában semmi gond nem lenne,én is csináltam régen számomra nem rossz,de ha a lanynak nem jó vagy fáj neki utána,nem igazán akarja stb akkor nem kéne erőltetni mert csak elba.szod az egészet
2021. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 A kérdező kommentje:
Na megyek zargatom a barátnőmet, hátha hagyja hogy én legyek Mike Adriano 2 😂
2021. márc. 27. 16:30
 85/105 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg ennyire IQ fighter vagy???

Ha egyszer, kétszer, háromszor elmond valamit, akkor sem fog változni a véleménye. Nem kell minden hónapban többször is megkérdezni, ha tudod mi a válasz.

Tudod, a manipuláció (rávenni valakit valamire, amit nem szeretne) az nem más, mint kényszerítés és te ezt csinálod. Ne csak eszközként tekints rá, hanem úgy, mint egy érző lényre. Legyen már benned empátia. Annyira nárcisztikus személyiség vagy.

Bocsánat a személyeskedésért, de ez az igazság!

2021. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 anonim ***** válasza:
81%
96-os igazad van,én csak a lányt sajnalom
2021. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:
83%
Magadban kell eldöntened, hogy ez mennyire fontos neked, mert őt erre nem fogod tudni - és nem is szabad - kényszeríteni. Én úgy mondtam rá nemet anno a páromnak, hogy kipróbáltuk először. Nem volt rossz, de nekem teljesen semleges volt, egyáltalán nem élveztem. Megmondtam neki, hogy oké, kipróbáltam, és nem volt jó, nem szeretném többet. Ő erre csak annyit mondott oké, ez nem olyan fontos, hogy ne lehessen nélküle élni. És azóta is megvagyunk análszex nélkül.
2021. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 anonim ***** válasza:
90%
Fogadd el mondjuk?
2021. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a barátnőm szintén elzárkózott az análtól.(régebbi kellemetlen élmények) Viszont a popsinyalást hagyta. Én neg viszonylag sokszor, és olyankor mindig jó sokáig, és alaposan nyaltam is neki. Volt hogy közben ő rámasztizott, és így orgazmusig is elvittük a popsija kényeztetését. Aztán puncinyalás közben odatévedtem az ujjaimmal, és mivel nem volt tiltakozás, eleinte egy ujjal nagyon finoman megujjaztan ott nyalás közben. Pont most a héten jutottunk el oda egy beszélgetésben, hogy feldobta, hogy most már nem idegenkedik az análszextől, és ha a hangulat úgy hozza, rápróbálhatunk. Ez a folyamat 2 évig tartott, ami a kölcsönös szeretet, és tisztelet jegyében zajlott idáig. Nyilván kiépült a bizalom is irányomba. Azt még megsúgom, hogy ha arra kerül a sor, a behatolást meg fogja előzni egy vagy két orgazmus nála, és nagy türelemmel, és óvatossággal fog megtörténni.

F48

2021. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem vegyél egy anal fleshlightot és meg van oldva.
2021. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!