Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm nem engedi fenékbe de én igényelném?

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 09:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
99%
Ha ennyire igényled, kérd te a fenekedbe. A barátnődét hagyd békén.
2021. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 anonim ***** válasza:
98%
Ajánld fel neki, h megdughat egy felcsatolhatossal, utana dugod te öt. Ugy már nem tetszene rögtön mi? Pedig a segg az segg...
2021. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 anonim ***** válasza:
67%

Ha csak "megengedi", mint egy kiskutyának, hogy felmehessen az ágyra, azzal te nem vagy előrébb.


Ha szereti a popsi szexet, netán el is élvez tőle, sőt ő kezdeményezi, játékokkal izgatja magát stb , na az élvezetes!


Én ilyen vagyok. Párom mondta, hogy ahol megengedték volna neki, inkább a lehetőséggel sem élt, mert megalazo, de amit én csinalok, arról nem is gondolta, hogy van ilyen :)


28n/44f

2021. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 anonim ***** válasza:
4%

Én nem látok semmi rosszat abban, ha egy pár egyik tagja a másik kedvéért kipróbál valamit.

Aztán kiderül, tetszik-e neki.

2021. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 A kérdező kommentje:
Csináltuk már párszor és el is élvezett tőle, de utána fájt neki és azért nem szereti
2021. márc. 27. 11:22
 26/105 anonim ***** válasza:
100%

Ha fáj neki minek erőlteted? Akit szeretünk nem akarunk neki fájdalmat okozni...

Vagy elhagyod és keresel olyat aki szereti vagy beletörődsz és békén hagyod az anál témával.

2021. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 anonim ***** válasza:
99%

Ha fájt neki, akkor tuti, hogy nem élvezett el. Színlelte, hogy végre vége legyen.

Egyébként miért akarsz te olyat, ami fáj a barátnődnek? Szereted egyáltalán?

2021. márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 anonim ***** válasza:
12%

"Ha fájt neki, akkor tuti, hogy nem élvezett el." - Hát kérdezz meg erről egy mazochistát. Vannak olyanok, akiknél a fájdalom és az élvezés nem áll messze egymástól.


https://www.youtube.com/watch?v=L2W2mU8R7-A


Ráadásul UTÁNA fájt neki.

2021. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/105 A kérdező kommentje:

Miért lenne káros vagy veszélyes? Ha tudjuk mit csinálunk akkor egyáltalán nem veszélyes. Ha nem tudsz értelmes dolgot kommentelni akkor minek írsz egyáltalán? Azt is leírtam hogy utána fájt neki és nem közbe, és elhihetitek hogy ismerem a barátnőmet és nem színlelte az élvezést.

Úgy látom most sem lehetett kihagyni a névtelen személyeskedést, de már megszoktam ezt itt...viszont hasznos tanácsot még mindig nem láttam.

2021. márc. 27. 12:08
 30/105 anonim ***** válasza:
100%
Talán a barátnőddel kéne megbeszélni.
2021. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!