Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm nem engedi fenékbe de én igényelném?

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 09:12
 61/105 anonim ***** válasza:
98%
Úgy jön ide, hogy te elvársz valamit a barátnődtől, mert neked az milyen jó érzés, leszarod hogy neki fájdalmas, csak hagyja. De te fordított esetben ugyanúgy nem lennél benne ha a barátnőd akarná csinálni veled. Ez önzőség.
2021. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 A kérdező kommentje:
Én nem írtam ilyet hogy leszarom ha neki fájdalmas. Ezeket te találod ki de akkor ne én legyek a szar 😀
2021. márc. 27. 15:25
 63/105 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon nem akarod megérteni. A barátnődnek pont annyira fáj az anális szex, mint amennyire neked fájna. Te sem akarod, hogy seggbe dugjanak, akkor a csajnak miért kéne akarnia? A barátnődnek is ugyanúgy tiltakozik ellene minden porcikája, mint Neked. Te meg havonta zargatod ezzel.
2021. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 A kérdező kommentje:
Ő is zargat sokminden más hülyeséggel 😂 de attól még szeretjük egymást 😊
2021. márc. 27. 15:32
 65/105 anonim ***** válasza:
97%
És belemész a "hülyeségeibe"?
2021. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 anonim ***** válasza:
98%
Ha szerinted homokos dolog az anál, akkor te miért erőlteted? Látens homokos vagy?
2021. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/105 A kérdező kommentje:
Akkor homokos ha férfiról van szó. Az teljesen hidegen hagy. Ha téged nem, az a te bajod de engem hagyj ki belőle.
2021. márc. 27. 15:43
 68/105 A kérdező kommentje:
És még mindig nem "erőltettem" semmit.
2021. márc. 27. 15:43
 69/105 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, neked nehezedre esik válaszolni a felhasználóknak? Segítek, ezeket válaszold meg:

1. Te belemész az ötleteibe ("hülyeségeibe")?

2. Ha szerinted homokos dolog az anál, miért vonz ennyire? A női és férfi hátsó is ugyanúgy működik (sőt, a férfiaknak még a prosztata is ott van, szóval számukra élvezetesebb), szóval?

2021. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 A kérdező kommentje:
Azt nem értem minek írkálsz ide ha nem tudsz érdemben hozzászólni a kérdésemhez. Nem kérdeztem hogy mi a véleményed rólam és meleg hajlamaidat is máshol éld ki mert itt senkit nem érdekel 😀 én se megyek a homokos kategóriába okoskodni olyan dologról amiről semmit nem tudok. Ott lehet hogy te vagy a szakértő de itt még semmi értelmeset nem írtál 🤣 gyanítom hogy nem is fogsz
2021. márc. 27. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!