Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csábítási fortélyok?

Figyelt kérdés
Milyen apró trükökkel, mozdulatokkal, gesztusokkal, szavakkal lehet elcsábítani egy férfit/srácot?
2010. aug. 19. 18:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah és az esetemben olyan pasit szemeltem ki, akit már ismerek egy ideje.
2010. aug. 19. 18:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Azzal, ha nő vagy, mással nem. Ehhez nőként kell viselkedni, engedni kell a csábítást, de magadat adni sosem szabad. Ha ezt csinálod, nyert ügyed van.
2010. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbben szerintem az egyszerűséggel. Nem szeretjük az utalásokat, van aki nem is érti. Légy természetes.
2010. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mosoly, kedvesség, szemezés, csinosság. de ami elengedhetetlen, hogy tetszél neki külsőleg. ha nem jössz be neki úgy, akkor leshetsz rá akárhogy, nem fogod érdekelni...
2010. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért ezt nem hiszem. Nekem udvarolt egyszer egy faszi, nem tudom hogy tetszettem-e neki külsőleg, mindig a humoromat és az agyamat dicsérte, ja meg egyszer a szememet. Szóval nem hiszem, hogy külsőleg az istennő voltam, de mégis kedvelt engem, éreztem is.
2010. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Odamész, megfogod és felkiáltasz: Jéééé, ez tényleg nem zokni!

Amúgy meg a SZEMEIDDEL!!!! Az mindent elmond szerintem :)

2010. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Örülök az önbizalomnövelő válaszaitoknak. Rámfér, mert ahhoz hogy nőként viselkedjek, annak is kell éreznem magam, és persze magabiztosnak. Holnap este lesz a nagy alkalom a hódításra. Addig össze kellene szedjem magam.
2010. aug. 19. 18:20
 8/10 anonim ***** válasza:

viszont a pasik mindenkivel azt éreztetik hogy tetszik, akkor is ha nem

nem tudnak gerincesek lenni, ez beléjük van táplálva, hogy ne bántsák meg a női nemet, mert soha nem lehet tudni mire lesz még jó....

2010. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én találkoztam már gerinctelen pasival is.

Te jó helyre születtél.

2010. aug. 19. 19:43
 10/10 anonim ***** válasza:

A tanácsok nagyon jók.

Valami jó parfüm segíthet:)

2010. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!